Вівторок

23.04.2019

05:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В Острозі з’явився новий Торговий дім
Трохи більше ніж за тиждень до святкування Дня міста, у суботу, 1 червня, в Острозі відкрито новий сучасний торговий центр. Це дало нові робочі місця для мешканців нашого міста, а також значно покращить обслуговування у сфері торгівлі. Особливо зручним буде «Торговий дім» для студентів університету «Острозька академія», мешканців мікрорайонів Кідри, Карпати, проспекту Незалежності та вулиць поряд із ними.   

На першому поверсі знаходиться маркет продовольчих товарів «Смарті», де є широкий вибір продуктів харчування – м’ясо (охолоджена курятина та свинина), широкий вибір ковбасних виробів, напої, овочі, фрукти, хлібобулочні вироби та ін. У день відкриття там інтенсивно йшла торгівля, особливо активно розбирали курей виробника «Пан Курчак», який має власні птахо- і свиноферми. М’ясопродукти реалізовуються за невисокими цінами через те, що виробник є одним із засновників мережі супермаркетів «Смарті».

На другому поверсі Торгового дому здійснюється торгівля промисловою групою товарів. Там є широкий вибір шкіро-галантерейних виробів, одягу (молодіжний, спортивний, дитячий), взуття, парфумів та косметики, товарів для сім’ї, дому, навчання та роботи.

Торговий дім запрошує острожан до знайомства!

№23 від 8 червня 2013 р. Категория: Виробництво, торгівля і побутове обслуговування | Просмотров: 343 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]