Неділя

21.04.2019

17:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В Острозькому ВПУ відкрилась перукарня

Любите й не боїтесь експериментувати, мрієте про оригінальну стрижку або святкову зачіску? Тоді вам – у нову перукарню «Мелодія краси», яка нещодавно відкрилась в нашому місті. «Мелодія краси» – це не тільки перукарня, а ще й водночас навчальна майстерня ДПТНЗ «Острозьке ВПУ». В ній учні закладу спеціальності «Перукар-модельєр» матимуть змогу під керівництвом майстра Костянтина Варишнюка навчатися, практикуватися й удосконалювати свої здібності. 

День відкриття перукарні був досить святковою подією. Навчальну майстерню прикрасили кульками, стрічками, і вже знадвору було видно, що в цьому приміщенні – свято. Директор закладу Юрій Юдін, як і годиться для таких урочистостей, перерізав червону стрічку і, до речі, став першим клієнтом перукарні. Дівчатка, які обслуговували того дня, Наталія Мосійчук та Олена Самчук, вміло справлялися зі своїми обов’язками. Так, Юрій Іванович вийшов з перукарні з новою стрижкою, а для майстра кравців Людмили Манилюк зробили оригінальну зачіску. Аби задовольнити свою журналістську цікавість, я також погодилася перевірити на собі вміння юних перукарів, і скажу – була приємно вражена романтичною зачіскою, яку мені зробила Наталія Мосійчук.

За словами директора закладу, таку навчальну майстерню планували відкрити давно. Але водночас вирішили підлаштувати її під сучасну перукарню, аби і жителі міста могли приходити. Для острожан перукарня має стати привабливою хоча б тому, що ціни там будуть значно нижчими, ніж у звичайних салонах краси. До того ж, учні працюватимуть під пильним наглядом майстра перукарської справи Костянтина Варишнюка. Отож, всіх охочих перукарня «Мелодія краси» щоденно чекає у себе.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 17 від 25 квітня 2015 р. Категория: Події | Просмотров: 185 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]