Неділя

19.05.2019

23:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В рідну школу – із сольним концертом

Шлях музиканта – з першої ноти, з першого дотику до клавіші – починається в музичній школі. І чи стане він великим, успішним, чи розкриється зерно таланту залежить великою мірою від першого враження, захоплення музикою, інструментом. Талант педагога і полягає в тому, щоб розгледіти у дитині та відкрити його потенціал. 

Наша школа багата на талановитих учнів, які присвятили своє життя музиці. Нам є ким пишатися!­

Нещодавно в Острозьку музичну школу з сольним концертом завітав колишній її учень, нині випускник Рівненського музичного училища Юрій Зубай. Це вже не перший сольний виступ Юрія у стінах рідної школи. Присутні були вкотре вражені віртуозністю, емоційністю виконання складних творів і глибокого їх розуміння юним музикантом.­ В програмі концерту прозвучали твори І. С. Баха,
Л. Бетховена, О. Скрябіна, Ф. Шопена, Ф. Ліста та І. Карабиця.

Цього року Юрій став лауреатом І премії Всеукраїнського конкурсу «Подільський водограй», який проходив у Вінниці, а також лауреатом ІІІ премії Всеукраїнського конкурсу «Нейгаузівські музичні зустрічі» у Кіровограді. Ці перемоги він здобув завдячуючи педагогічній майстерності висококваліфікованого викладача, завідуючій фортепіанним відділом Рівненського музичного училища Оксані Григорівні Вакулюк. Вона виховала не одне покоління музикантів, педагогів, які працюють в музичних школах, училищах, інститутах.

А першою вчителькою, яка посіяла і проростила це зерно таланту, є Галина Петрівна Рудик. Всю свою професійну майстерність, досвід, глибоке розуміння музики, щоденну кропітку роботу педагога вона вклала у свого учня.

Хочеться побажати цьому молодому талановитому піаністу успіхів у досягненні своєї мети та подякувати за ту насолоду, яку отримали слухачі, а викладачі – відчуття гордості за свого вихованця.

Наталія БАЛАУШКО,
директор Острозької дитячої музичної школи

№ 24 від 13 червня 2015 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 214 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]