Середа

24.04.2019

14:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В ЖК «ПАНОРАМА» розташоване житло нашої мрії

Щорічно у другу неділю серпня відзначається День будівельника – професійне свято працівників будівництва, тож з’явилась слушна нагода оцінити місцевий ринок забудовників житлової нерухомості. 

Приємно здивувало розпочате будівництво житлового комплексу в Нетішині. Назва його – ЖК «Панорама», що досить логічно пояснюється великою кількістю скла в будівлі (панорамних вікон – вітражів) і надзвичайно чарівними краєвидами, які відкриються для милування майбутньому мешканцю оселі: чудова паркова територія з фонтанами, лавами та зеленими насадженнями, розважальна зона. Якщо ще й зважити технічні характеристики проекту (про це мені чемно та детально розповіли менеджери Центру продажу квартир ЖК «Панорама», який відкрився поряд з будівництвом), то житловий комплекс «Панорама» можна сміливо називати новинкою в нашому регіоні та й загалом, по якості будівництва і рівню представлення, – житлом бізнес-класу.

Поцікавилися девелопером проекту і зрозуміли, що є про що розповісти. Директор компанії Гусарук Олександр Іванович за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку будівельної галузі був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, а також йому присвоєно Почесне звання «Заслужений будівельник України». Досвідчений менеджер та будівельник неодноразово ставав переможцем конкурсів «Кращий будівельник міста». Під його керівництвом було реалізовано багато масштабних та цікавих проектів, зокрема, що цікаво, – це будівництво та реконструкція об’єктів пускового комплексу 4-го енергоблоку Рівненської АЕС, реконструкція навчального центру обласного центру зайнятості в м. Рівне, будівництво та реконструкція Господарського суду Рівненської області та інші цікаві об’єкти, перелік житлової та комерційної нерухомості теж досить великий.­

Загалом сама Група компаній «Смарт БАУ» здійснює господарську діяльність, пов’язану зі створенням об’єктів архітектури, з 2009 року. В роботі керуються принципом «від ідеї до втілення», надають повний спектр послуг від вибору ділянки під забудову до забезпечення повноцінної експлуатації новозбудованого об’єкту. В процесі будівництва не лише житловий комплекс «Панорама», а й проект на вулицях Коновальця та Відінській в місті Рівному.

Нам вдалося поспілкуватись із заступником директора з технічних питань ТзОВ «Технобуд-Про» Андрієм Віталійовичем Якимчуком.

– Що на сьогодні зроблено для будівництва ЖК «Панорама»?

– Роботи з будівництва 11-поверхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення розпочато 18 червня поточного року з виконання робіт підготовчого періоду, зокрема, було огороджено будівельний майданчик, винесено за межі земельної ділянки існуючі кабельні лінії, здійснений демонтаж існуючої будівлі. Також ми підключили тимчасові мережі електро- та водопостачання, і, що важливо, побудували тимчасову будівлю «Центр продажу квартир».

– Що плануєте зробити ближчим часом?

– Вже розпочато роботи основного періоду, зокрема, роботи нульового циклу: заглиблено та виконано випробування натурних паль, завершуються земляні роботи з влаштування котловану, розпочались роботи з влаштування фундаменту зі збірних залізобетонних паль методом вдавлювання (відповідне обладнання вже знаходиться на будівельному майданчику). Роботи виконуються у відповідності до затвердженої проектної документації, на підставі зареєстрованої Декларації на початок виконання будівельних робіт, з чітким дотриманням графіка виконання робіт.

– Мені, як потенційному покупцю дворівневої квартири, цікаво знати про термін будівництва, наприклад, першого будинку?

– Загальний термін будівництва кожного з будинків складає 12 місяців, завершення будівництва і введення в експлуатацію будинку №1 заплановано на червень 2016 року. На даний час генеральний підрядник ТзОВ «Технобуд-ПРО» володіє всіма необхідними ресурсами, потенціалом та досвідом для виконання задекларованих термінів.

– Дякую, такі терміни здачі в експлуатацію будинку, та і сама якість будівництва, радують. А наразі вітаємо Вас з професійним святом, бажаємо гарних архітектурно-просторових ідей, якісного їх втілення та вдячних клієнтів.

Насамкінець нагадуємо, що 1 серпня 2015 року відбулося довгоочікуване відкриття Центру продажу квартир у ЖК«ПАНОРАМА».

Відтепер менеджери Центру продажу в комфортній та приємній атмосфері детально, професійно та зручно консультують усіх бажаючих щодо сучасного житла бізнес-класу у місті Нетішин, безпосередньо на місці поряд з будівництвом знайомлять з технічними характеристиками забудови, етапами будівництва, вільними до інвестування квартирами, підбирають зручне планування квартир під потреби та побажання замовника, аби майбутнє житло було максимально комфортним та привабливим для життя. Відеоролики, буклети, візуалізації різного формату дозволяють ще краще відчути, що саме в ЖК «ПАНОРАМА» буде розташоване житло нашої мрії.

ЦЕНТР ПРОДАЖУ КВАРТИР ЖК «ПАНОРАМА»:

м. Нетішин, просп. Незалежності, 5.

Контактні телефони: (067) 25-25-225, (0362) 40-10-30.

Графік роботи:

Понеділок-П’ятниця 9.00 – 20.00 год.

Субота-Неділя 10.00 – 16.00 год.

Наталя Мирончик 

Просмотров: 426 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]