Неділя

21.04.2019

21:10

Вагома заявка на фінал
У неділю, 4 серпня, відбулися перші матчі півфіналу розіграшу кубка Острозького району з футболу. Острожани, граючи на виїзді із ФК «Хорів», зробили вагому заявку на гру в фіналі, перемігши господарів із великим рахунком.

Матч між командами почався, як кажуть, без розвідки. Господарі поля, скориставшись помилкою захисника на правому фланзі оборони острожан, вже на початку другої хвилини мали можливість вийти вперед. Впевнено зіграв воротар команди, який відвів загрозу своїм воротам. ФК «Острог» також нагнітав обстановку біля воріт господарів і м’яч довго не затримувався в центрі поля. На 14 хвилині м’яч із глибини поля отримав Віктор Каращенко. Він переграв оборонців і сильно вдарив по воротах. Воротар не зумів зреагувати на сильний удар. Але м’яч вилетів у поле. Суддя матчу показав на центр поля. Кулястий, виявляється, «знайшов» горбик за лінією воріт.

Після першого гола обидві команди продовжували діяти напористо і агресивно. На 19 хвилині хорівчани мали можливість зрівняти рахунок, але знову впевнено зіграв воротар ФК «Острог» і захисник правого флангу оборони. Діючи активно, господарі на 28 хвилині отримали право на штрафний праворуч карного майданчику острожан. Удар був сильний, воротар острожан бачив, як летить м’яч, але чи то вітер змінив його траєкторію, чи голкіпер помилився на виході, але м’яч точно приземлився у сітку воріт гостей. Тож рахунок став 1:1.

Незадовго до свистка на перерву, отримавши м’яч з глибини поля, Віктор Каращенко звільнився від опіки оборонців і точно пробив у ворота повз голкіпера. Тут же господарі відповіли гострою атакою і лише відмінна гра воротаря острожан врятувала команду від неминучого взяття воріт.

Другу половину гри активніше розпочали господарі. Перші двадцять хвилин вони мали територіальну та ігрову перевагу. Під час однієї з атак форвард ФК «Хорів» увірвався у карний майданчик гостей, але схибив, пробивши повз ворота. До речі, господарів активно підтримували вболівальники, яких зібралось на стадіоні чимало.

Лише на початку третьої десятихвилинки острожани поступово перехопили ініціативу, заграли активніше. Двічі міг збільшити розрив Ярослав Блейчик, але першого разу удар у нього не вийшов, а в другій ситуації добре зіграв голкіпер хорівчан. Запам’ятався також розіграш острожанами подачі від кутового прапорця. Сильно пробитий м’яч майже від одинадцятиметрової позначки «просвистів» повз ворота.

Під час контратаки м’яч на 30 хвилині другої половини гри у карному майданчику острожан потрапив у руку захисника. Арбітр матчу, не вагаючись, показав на одинадцятиметрову позначку. Виконуючи вирок судді, хорівчанин пробив дуже сильно і м’яч опинився… у гілках дерев, пролетівши вище перекладини. Пройшли дві хвилини і знову хорівчани втратили реальну можливість зрівняти рахунок, коли форвард вийшов сам на сам із воротарем ФК «Острог». Удар був сильний, але повз ворота. І тут спрацював принцип – не забиваєш ти, забивають тобі. На 39 хвилині Ярослав Блейчик, отримав точну передачу в районі одинадцятиметрової відмітки, зумів обіграти захисника і точно послав м’яч у сітку воріт господарів. А буквально за кілька секунд до фінального свистка капітан команди острожан Олег Максимчук забив ще один гол. Після розіграшу м’яча від кутового прапорця він головою переправив м’яч у сітку ФК «Хорів». У підсумку 4:1 – вагома заявка на фінал. Але футбол складний для прогнозів, фіналіст остаточно визначиться в Острозі завтра, на стадіоні Національного університету «Острозька академія».

Перед початком святкування Дня села Грем’яче на сільському стадіоні відбувся матч між найкращими цьогорічними командами чемпіонату району. Суддя того матчу Валентин Кочиш розповів, що господарі виступали в оптимальному складі, а ось вельбівненська команда не мала в своєму складі п’ятьох основних гравців. Незважаючи на це, команди показали хороший атакуючий футбол із цікавими комбінаціями. У переважній більшості гра точилася в центрі поля, із випадами у район карного майданчика суперників. Хоч і були небезпечні ситуації, але на перерву команди пішли із «нерозпечатаними» воротами.­

У другому таймі, за рівної гри, на 18 хвилині Богдан Савчук забив гол у ворота гостей. Він скористався тим, що захисники ФК «Вельбівно» не розібралися у ситуації і дозволили нападнику господарів перехопити м’яч. Ну а далі була справа техніки – перегравши по черзі оборонців, він послав м’яч майже поруч зі штангою. Воротар був безсилий допомогти своїй команді. Після забитого гола господарі продовжували впевнено контролювати м’яч і, хоч гості активізувалися, мали кілька стандартів, але рахунок до фінального свистка не змінився. Тож завтра у Вельбівному буде дуже цікавий і напружений поєдинок. Обидві команди мають майже рівні шанси на перемогу, а відповідно і вихід до фіналу. У кого більше аргументів – покаже матч.

Іван ПАВЛІВ
№32 від 11 серпня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 293 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0