Четвер

18.04.2019

19:41

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Валентин КОРОЛЮК: «Я вірю у швидке звільнення Тимошенко»
Днями виповнилося два роки, як лідер Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та української опозиції була кинута за грати. «Європа та увесь світ визнають, що Тимошенко ув’язнена за політичними мотивами. Вона є політичним в’язнем», – переконаний народний депутат України, член Політичної ради Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Валентин Королюк.   

Це переконання він висловив у зверненні до учасників народного віча, яке відбулося 5 серпня у Рівному.

Звернення від Валентина Королюка було озвучене, так би мовити, заочно. Адже сам народний депутат у цей час брав участь у зборах фракції ВО «Батьківщина» під стінами лікарні «Укрзалізниці» у Харкові, де зараз перебуває Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, нещодавно вступило в силу рішення Євросуду з прав людини, яким визнано, що Юлія Тимошенко була незаконно арештована і незаконно ув’язнена.

На думку Валентина Королюка, Віктор Янукович може зробити перший крок для звільнення Юлії Тимошенко і надати їй можливість отримати медичну допомогу за межами України. Народний депутат висловив сподівання, що таке відповідальне політичне рішення буде прийнято. Адже звільнення лідера опозиції – це також і вимога Європейського Союзу для підписання угоди про асоціацію.

«Я щиро вірю, що під тиском демократичної спільноти Юлія Володимирівна вже дуже скоро вийде на волю!», – зазначає член Політради ВО «Батьківщина», народний депутат України Валентин Королюк.

Дмитро ДАНИЛЕНКО
№33 від 17 серпня 2013 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 346 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]