Вівторок

23.04.2019

09:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ваше ставлення до заборони паління в громадських місцях
Галина ГУРЧЕНКО, острожанка:
– Я підтримую заборону паління в громадських місцях. Перш за все, це дуже шкідлива звичка. Діти, молодь мають знати, що суспільство негативно ставиться до неї. Серед членів нашої родини ніхто не палить, і я рада цьому. Думаю, що боротьба із палінням довготривала, але вона має бути комплексною і постійною. Тоді менше буде хворих, чистішим буде повітря. Україна не єдина країна, де прийнято закон про заборону паління у громадських місцях. І це правильно.

Олександр ЮРЧУК,
футболіст ФК «Острог»:
– Звісно, прийняття такого закону є позитивним кроком у боротьбі із шкідливими звичками. Але однією забороною важко буде досягти бажаного. Необхідно проводити роз’яснювальну роботу серед молоді, створювати заклади для активного відпочинку, заняття спортом та ін. На жаль, в Острозі, крім барів і ресторанів, єдиного футбольного поля на все місто (шкільні не рахую), нічого немає. Хотілося, щоб у місті був басейн для мешканців міста, кілька тренажерних залів, спортзал. Тоді може і курити менше будуть.
Марія ВОВЧЕНКО,
підприємець:
– Я палю, хоч і не всі мої знайомі знають про це. Робота напружена, не вистачає на все коштів, не все гаразд у сімейному житті – затягнешся і, здається, легше на душі стає. Палю лише у таких місцях, де це не заважає іншим і щоб менше людей бачили мене з цигаркою. У нас ставлення до жінок, які палять, у більшості випадків – негативне. Тож я за паління у спеціально відведених місцях, на вулиці, думаю, не варто це робити, а тим більше у транспорті, ресторанах та ін.
Микола ДИМЕДЮК,
пенсіонер:
– Курити я покинув у 1970 році. З власного досвіду знаю, що це дуже шкідлива звичка. Було б дуже добре, щоб люди не палили. То не потрібна справа, яка забирає час, здоров’я і гроші, які йдуть на цигарки. Крім того, дуже погано, що курці викидають недопалки будь-де. Немає у них елементарної культури. Вони не навчені шанувати труд двірників чи господарів, які утримують свою територію чистою. Тож я позитивно ставлюся до заборони куріння не тільки в громадських місцях, а й ­всюди…

Володимир ПИВОВАРОВ,
гість із Луцька:
– Я категорично проти деяких положень цього закону. Це обмеження моїх прав і свобод. Не розумію, чому мені не можна палити, наприклад, на вулиці, там, де це не заважає іншим. Покажіть мені облаштовані місця для паління. Їх майже немає. І це обмежує мої права. Проте я згідний з тим, що не варто бути з цигаркою в роті там, де дим заважає іншим. Думаю, що цей закон лише збільшить корупцію в країні. Відомий письменник Марк Твен казав, що якщо йому на небесах не можна буде палити, то це місце не для нього. Щось схоже можу сказати і я, адже без них (цигарок) обійтись не можу. Не думаю, що заборона зменшить кількість курців. Може бути навіть навпаки. Колись психологи проводили експеримент, де перевіряли реакцію людей на цигарки без напису та із написом на коробці про заборону паління. Останнє не те, що не зменшило, а навпаки – збільшило кількість курців на 12%. Крім того, заборони завжди стимулюють бунтівну натуру молоді, тож варто діяти іншими методами, а не тупими заборонами.

Думками острожан та гостей міста цікавився Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 379 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]