П'ятниця

19.04.2019

09:48

Важка перемога з мінімальним рахунком

У суботу, 11 квітня, завершився груповий етап відкритої першості Острозького району з міні-футболу. В цілому несподіванкою можна назвати вихід до наступного етапу здолбунівського «Урагану», який обійшов і своїх земляків – ФК «Здолбунів», і прогнозовано острозький «Цунамі». Ось результати суботніх матчів: «Ураган» – ФК «Здолбунів» – 7:1, «Славія» – «Академія» – 0:1, ФК «Здолбунів» – «Цунамі» – 2:6, ФК «Острог» – «Славія» – 2:4, «Славія» – «Ураган» – 4:4.

У понеділок і вівторок, 13 – 14 квітня, відбулися матчі 1/4 фіналу першості. Матч ФК «Вельбівно» – «Ураган» закінчився із результатом 9:3. Потім грали  «Академія» та «Протон». Я побував на цій грі. Матч був цікавим, гострим, безкомпромісним. Острожани, забивши 3 "сухі" м’ячі, перемогли. Цікаво те, що всі вони були забиті після пробиття штрафних. Двічі це зробив Юрій Стасюк в першому таймі, пробивши і мимо стінки з оборонців, і мимо голкіпера. В другому таймі відзначився Олександр Царук, який після пробиття штрафного, опинився в потрібному місці і зумів нанести точний удар.

Найцікавішим і найдраматичнішим матчем був поєдинок між ФК «Острог» та «Діаною» з Мізоча. Там гра була перервана за 5 хвилин до закінчення першого тайму через дуже сильний вітер з дощем. Потім, коли він трохи «притих», матч продовжили. На початку 2 тайму острожанин Володимир Захарчук забив гол. Гості несамовито намагались відігратись, але їм це не вдалося, навіть після видалення одного з наших гравців, 2 хвилини гри в більшості. Приємно, що острожани, на чолі з голкіпером Сергієм Базилюк-Котовичем, зуміли таки зберегти свої ворота недоторканими. У підсумку перемогли з рахунком 1:0. У 1/2 фіналу вони будуть грати із земляками – «Академією». Тож можна з упевненістю сказати, що міська команда здобуде медалі, сподіватимемося, що це будуть золоті та бронзові.

У вівторок «Славія», перемігши «Шкільну» з рахунком 6:2, забезпечила собі участь в наступному етапі, де гратиме із ФК «Вельбівно». Поєдинок між цими потужними командами обіцяє бути особливо цікавим, адже обидва колективи є явними фаворитами. Тож завтра стане відомий переможець і призери цьогорічних змагань. Початок ігор о 15 годині, скоріше за все, на майданчику зі штучним покриттям КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ст.».

Іван ПАВЛІВ

№ 16 від 18 квітня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 146 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0