Вівторок

23.04.2019

04:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вчаться робити людей красивішими
З нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення в ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» відбувся святковий вечір. Учні групи №4 «Кравець-закрійник» (майстри Людмила Ліщук та Мирослава Попович), декламували вірші, співали, і показували прекрасні елегантні моделі одягу та зачіски.

На початку заходу ведучі Юлія Добровольська та Наталія Смик нагадали, що саме комунальники і побутовики своєю щоденною працею забезпечують людям комфорт, затишок, хороший настрій, додають у наше життя безліч малопомітних, але дуже потрібних речей. Це свято також вважається професійним і для багатьох учнів училища, які вже скоро стануть кравцями, закрійниками, перукарями, надаватимуть інші послуги.

Учениця Марія Іванова читала вірш, у якому говорилося про нелегку працю майстрів виробничого навчання, які роблять із невмілих дітей майбутніх спеціалістів високого класу. Катерина Шаповал у вірші розповідала про юну нечепуру, яка мала негарний одяг і була неохайною. Послухавши розумної поради, вона поступила на навчання в училище і стала модельєром, а затим і успішним бізнесменом. Лариса Міркевич, Ірина Сторожук дарували своїм наставникам та всім присутнім пісні у своєму виконанні. Олеся Басікашвілі прочитала повчальну легенду про людей, які невдало обрали свій фах і це ледь не призвело до поразки у війні.

Під час демонстрації елегантних моделей одягу (на знімку) та стильних зачісок називались прізвища майстрів виробничого навчання, які навчили учнів робити такі гарні речі.

Іван МОЧЕРНЯК
Просмотров: 308 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]