Субота

20.04.2019

07:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вчились допомагати постраждалим

В актовому залі Острозької дитячої музичної школи 20 січня зібралось вузьке коло осіб – заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, психологи, методисти відділів освіти, спеціалісти центрів соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Острожчини. Усіх їх було запрошено відділом з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради для участі у семінарі-тренінгу «Виявлення, ідентифікація та надання первинної допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми».

Його проводило Рівненське громадське об’єднання  «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» в рамках  проекту «Громадські ініціативи проти сучасних викликів і загроз у сфері торгівлі людьми». Проект реалізується за сприяння Програми демократичних грантів Посольства США в Україні і має на меті підвищити ефективність протидії торгівлі людьми на Рівненщині шляхом посилення потенціалу фахівців.

Професійна робота тренерів (керівника організації Лариси Гунько та юриста Тетяни Мельник) оригінальною формою знайомства одразу налаштувала  групу на ефективну роботу та створила атмосферу розуміння, взаємоповаги та позитиву.

Очікування кожного присутнього виправдали себе. У процесі роботи учасники тренінгу виявляли ознаки постраждалих та знайомились з законодавством у галузі протидії торгівлі людьми, грали в інтерактивні ігри, працювали в командах з кейсами документів, зрештою, просто познайомились та поспілкувались, чим були задоволені та за що вдячні організаторам такої корисної форми проведення робочого часу.

Хочеться висловити вдячність колективу Острозької дитячої музичної школи за надане приміщення, необхідне обладнання та апаратуру, гостинність та створені умови для проведення заходу.

Тепер фахівці нашого міста та району готові виявити та надати допомогу людині, що постраждала від торгівлі людьми, але ми щиро сподіваємось, що таке болюче явище як «торгівля людьми» не торкнеться нашого регіону та зникатиме з нашого життя.

Ольга ЛОЗЮК,
головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради

№ 4 від 24 січня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 191 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]