Вівторок

23.04.2019

21:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вчились у чемпіонів

У рамках вже щорічного проекту «Розминка від чемпіона» до Острога завітали спортсмени, які досягли неабиякого успіху у своїх видах спорту. Цього разу гостей приймали Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст. - гімназія», ЗОШ № 3 та спеціальна школа-інтернат № 2.  

Фізична культура – один з найважливіших предметів у школі. Хоча більшість учнів і ставляться до нього, як до можливості відволіктись від розумової праці та побігати з м’ячем, але цей предмет може стати першим кроком на шляху до успіху.

До школи-гімназії завітала майстер спорту з софтболу Юлія Миронова; до третьої школи – Віктор Недашковський, майстер спорту з веслування на байдарках; до допоміжної – футболісти: Володимир Черков, заслужений тренер України, Сергій Фролов, дефлімпійський чемпіон та Ігор Косенко, паралімпійський чемпіон.

Спортсмени ділились сек­ретами успіху, розповідали про свої види спорту, змагання, досягнення. Учні залюбки ставили питання щодо техніки ігор, біографії чемпіонів, цікавих їм спортивних фактів. Потім чемпіони проводили обіцяну розминку, фотографувались та роздавали автографи радісним школярам.

– Сподіваюсь, після сьогоднішнього уроку, спілкування з чемпіонами дасть вам стимул до подальшого більшого заняття спорту, дасть розуміння, що висот можливо досягнути, якщо наполегливо тренуватись і йти до своєї мети, – поділась думками з приводу заходу Тетяна Слободян, методист відділу освіти.­

Людмила ПАНАСЮК

Просмотров: 271 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]