П'ятниця

19.04.2019

17:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вчимося попереджувати хворобу
Є такий жарт: молодість, яка шумить у голові, в більш поважному віці називається підвищеним артеріальним тиском. Але з гіпертонією жартувати небезпечно, тому необхідно вміти попередити виникнення цієї хвороби і знати чим вона небезпечна. Саме розв'язанню цього завдання були присвячені дні профілактики гіпертонії у Острозькій загальноосвітній школі I- III ст. №1.  

Серед учнів 9-х класів було проведено круглий стіл «Мовчазний вбивця в нашому організмі», на якому було розкрито причини, наслідки та шляхи подолання цієї недуги. Учнями 9-В класу, які поглиблено вивчають біологію, у ході роботи над проектом «Здоров'я – найбільше благо» було розроблено рекомендації щодо попередження артеріальної гіпертонії та оформлено буклет «Гіпертонія – небезпечна хвороба», який презентували для учнів школи та вчителів. Задля більшої поінформованості про гіпертонію, учнями 9-Б класу був підготовлений інформаційний стенд «Що необхідно знати про артеріальну гіпертонію». Учні біологічного гуртка – Марія Бунтовська та Ольга Ковлєва – провели практичні заняття з учнями 6-8 класів, з вироблення навичок дихальної та фізичної гімнастики, які допоможуть нормалізувати дихання та роботу вегетативної нервової системи і запобігти виникненню артеріальної гіпертонії.

За участю медичного працівника школи та учнів 9-х класів проведено шкільну акцію «Проконтролюй свій артеріальний тиск», у ході якої кожен бажаючий міг виміряти свій артеріальний тиск і порівняти його зі своєю віковою нормою.

У ході днів профілактики гіпертонії його організатори прагнули довести усім учасникам навчально-виховного процесу, що: «Мудрий прагне уникнути хвороб, а не шукати засобів, як їх позбутися». Конт­ролюйте свій тиск і будьте здорові!

Тетяна ДЯЧУК, вчитель біології Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1
№16 від 20 квітня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 328 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]