Неділя

21.04.2019

21:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вчитись і лікуватись
У нас на Рівненщині інваліди віднедавна мають гарну можливість відпочити, підлікуватись, виявити свій нахил, пройти профорієнтаційний відбір та отримати фах, що дає можливість на посильну для інваліда роботу. Рівненський обласний центр професійної реабілітації проводить набір інвалідів I – III групи для проходження безкоштовного курсу соціальної та професійної реабілітації з медичним супроводом.

Інваліди-слухачі перебувають тут під наглядом лікарів, які забезпечують їх медичний супровід. В центрі обладнані навчальні класи для оволодіння професіями оператора комп’ютерного набору, швачки, молодшої медичної сестри, соціального робітника. Перш ніж запропонувати людині навчатись одному з цих фахів, новачків тестують, щоби не помилитися в професійному відборі і дати їм змогу правильно оцінити свої можливості й нахили та вибрати професію. А тому після такого відбору вчаться всі із задоволенням і успішно – вибрали-бо те, що справді збігається із можливостями кожного.

Навчання проводять досвідчені викладачі навчального центру державної служби зайнятості, які пропонують для підготовки свої навчальні класи, надають програмне забезпечення.

В центрі обладнано бальнеологічне відділення, фізіотерапевтичний кабінет, масажний кабінет, зали психоемоційної корекції та тренажерна, яка обладнана сучасним спортивним обладнанням, проводиться медичний нагляд. Інваліди-слухачі в центрі забезпечуються 4-х разовим харчуванням, всі послуги надаються безкоштовно.

Відбір і направлення інвалідів до Центру здійснює управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради. Тел. 3-00-67.

Адреса Центру: Рівненська область, Рівненський район, с. Олександрія, вул. Санаторна, 3. Тел. (0362) 27-33-33.

Леся ХОМИЧ, головний спеціаліст по роботі з інвалідами управління праці та соціального захисту населення
Просмотров: 287 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]