Вівторок

23.04.2019

05:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вдячні за допомогу та підтримку

Товариство Червоного Хреста України – наймасовіша та найстаріша благодійна громадська організація у всьому світі. Та, незважаючи на солідний вік, значимість її у суспільстві не зменшується.  Товариство Червоного Хреста України у своїй повсякденній праці продукує такі прості речі як милосердя, доброчинність, доброта, чуйність, співпереживання, щиросердість, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину. Всі ці чесноти з’явились ще за часів Київської Русі. Однак, далеко не всі мають у собі цю безцінну спадковість. 

У житті, на жаль, бувають різні непередбачувані ситуації, під час яких велика кількість людей залишається навіть без речей першої необхідності. Таких людей ми, чим можемо, підтримуємо, а взагалі стараємось допомогти всім. Але, будучи неприбутковою благодійною організацією, маємо дуже обмежені можливості. Рівень наданої нами допомоги залежить від того, наскільки нам допомагають і підтримують. Тому і звертаємось до всіх за милосердям, відкидаючи думку про те, що його в нас стало набагато менше.

Та, на щастя, є й багато таких людей, хто готовий простягнути руку допомоги тим, хто її потребує. Тому, користуючись нагодою, хочу висловити від себе та всіх своїх працівників щиру подяку міському голові Олександру Шикеру та його першому заступнику Ользі Логвін, голові Острозької райдержадміністрації Віталію Ундіру та його заступнику Богдану Туровичу, начальнику міського відділу освіти Людмилі Кухарук та головному спеціалісту Олексію Опольському, начальнику управління освіти, молоді та спорту ОРДА Олегу Коломису та головному спеціалісту Миколі Зеленюку, архієпископу Рівненському та Острозькому Варфоломію, міському та районному управлінням соціального захисту населення, головному лікарю КЗ «Острозька ЦРЛ» Василю Велянику, головному лікарю КЗ «Острозька ОПЛ» Павлові Маєвському, головному лікарю Острозького центру ПМСД Олександру Стратюку, завідувачу міжрайонним відділом лабораторних досліджень Володимиру  Півню та їх колективам, голові СГПП «Розвазьке» Петру Ягодці, директорам, вчителям та учнівським колективам загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачам фельдшерсько-акушерських пунктів, керівництву та студентам НаУ «Острозька академія», керівникам і колективам міського територіального центру соціального обслуговування (надання послуг), міськрайонного центру зайнятості, Острозького психоневрологічного будинку-інтернату, районного відділу зв’язку, районного відділу культури, пожежної частини, газової дільниці, завідуючій КП «Міжлікарняна аптека» Світлані Гандзілевській, ТзОВ «Острогаптека» Світлані Волощак, приватним підприємцям Ларисі Сідоровій, Ользі Матвєєвій, Катерині Дубінчук, Надії Овчінніковій, редакціям газет «Замкова гора», «Життя і Слово», а також всім небайдужим жителям міста і району за підтримку та допомогу нашій організації в цей нелегкий для всіх час.

Ще раз хочу подякувати від усього серця всім освітянам та їхнім учнівським колективам. Завдяки їм ми мали можливість надати допомогу картоплею, овочами та іншими продуктами, засобами гігієни, одягом та взуттям б/в самотнім людям похилого віку, малозабезпеченим та тимчасово переселеним жителям з окупованого Криму, Луганської та Донецької областей.

Щиро сподіваємось, що з кожним роком буде більшати людей, небайдужих до чужої біди, готових прийти на допомогу в скрутну хвилину тим, хто її найбільше потребує, і які з розумінням та співчуттям будуть ставитись до проблем інших.

Отож, напередодні свят, хочу привітати всіх жителів Острожчини, ветеранів Другої світової війни, колег-червонохрестівців, активістів та волонтерів Червоного Хреста, почесних донорів, благодійників, спонсорів та побажати всім міцного здоров’я, миру, злагоди в родинах. Нехай світло ваших щедрих сердець і душ зігріває всіх нас та робить людянішими, добрішими.

Людмила ШВЕЦЬ,
голова міськрайонної організації ТЧХУ

 

На фото: сестра медична ТЧХУ Ірина Тишко вручає допомогу острожанам, які того потребують, перед Великодніми святами.

№ 18 від 30 квітня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 224 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]