Неділя

21.04.2019

21:43

Вдома лише нічия…

Надзвичайно принциповий матч у неділю, 2 серпня, спостерігали вболівальники на стадіоні Національного університету «Острозька академія». Їх спершу було близько 20, але до завершення поєдинку кількість зросла майже до сотні. Крім місцевих, були глядачі з Верхова, Вельбівного, Межирича, Нетішина, і, звісно ж, Сіянців.

Як ми й повідомляли, матч проходив у рамках розиграшу кубка Острозького району з футболу між командами ФК «Острог» (колишнє «ОККО») та «Чайка» із Сіянців. Це був перший з двох матчів, який має визначити, хто продовжить боротьбу за престижний футбольний трофей району. Почали команди без «розминки-розвідки» і одразу ж націлились на ворота суперників. Вже на 3-ій хвилині перший небезпечний пас з лівого краю господарів – удар головою – прямо над воротарем і, на жаль, і над сіткою воріт.

На 7-ій хвилині міська команда б’є штрафний метрів з 30-и, «стінка» удар відбиває, вперед рветься нападник сільської дружини, наш голкіпер вагається, чи варто виходити за межі карного, але приймає вірне рішення – чекає м’яча таки у білої лінії, і той, хоч і переплигнув (завдяки рельєфу поля) і захисника, і нападника, і воротаря – потрапляє до рук голкіпера.

Тринадцята хвилина – удар по центру воріт, Базилюк-Котович надійно фіксує кулястого. Тут же господарі проводять атаку і наносять удар. Але воротар гостей відбиває м’яч і «розрядив» ситуацію. А на 19 хвилині після кількох помилок оборони ледь гравець з Сіянців не вийшов віч-на-віч з нашим голкіпером, атаку таки відбили, але… знову неузгодженість дій гравців, і … удар вище наших воріт.

Двадцять дев’ята хвилина. Після кількох сутичок в центрі м’яч послано вперед – на ліву, північну (нашу) половину поля – сильний удар нападника «Чайки» – і воротар рятує команду, відбивши у стрибку важкий м’яч, перевівши його на кутовий.

Тридцята хвилина. Подача кутового з правого флангу нападу гостей – удар – і чудову реакцію демонструє наш голкіпер – одразу ж атака на протилежну «брамку» – і м’яч прокочується і повз захисників, і повз воротаря, і – повз порожні ворота.

Одразу ж відповідь гостей по лівому флангу, переведення атаки на протилежне крило – помилки захисників – і невідпорний удар під поперечину. 1:0! На тридцять першій хвилині. «Не забиваєш ти – забивають тобі!»: золоте правило!

У другому таймі картина гри не змінилася. Обидві команди прагнули перемоги. Але відчувалася таки напруга поєдинку, та й «клімат» не сприяв, тому грали по 35 хвилин кожний тайм – без урахування доданих секунд. Отож, вже на другій хвилині другої половини зустрічі гравці «Чайки» притисли місцевих до їхніх воріт, наші захисники нанесли кілька ударів головою… в сторону своїх воріт (!), що дозволило нападнику гостей вийти на «побачення» з голкіпером, але форвард пробив, на наше щастя, вище воріт. Через хвилину ситуація майже повторилася. Але на цей раз гравець сільської команди пробив вже низом: і повз воротаря, і повз ворота. Вірніше – паралельно їм.

На 20 хвилині був швидкий прорив по лівому флангу після того, як м’яч вибив Сергій Базилюк-Котович. Удар Сергія Непомнящого під дуже гострим кутом і рахунок став 1: 1! Через дві хвилини вже штрафний за 4 м до карного майданчика господарів, прямо по центру воріт – але гравець гостей пробиває вище поперечини. Незабаром острожани забивають знову, але… з положення «поза грою».

На 27 хвилині 2 тайму нападник гостей після провалу нашої оборони на своєму лівому фланзі і переведення «мандарину» в центр карного, вийшов сам-на сам з воротарем, завдав точного удару і… Голкіпер у кидку таки виручив свою команду, тим самим зберігши їй надію на успіх за підсумками двох матчів. Браво Сергієві!

Припускаю, що матч-відповідь для міської команди буде ой яким нелегким. Супротивник показав, очевидно, ще не всю свою міць. Та й підтримка вболівальників на їх полі буде ще відчутнішою. Але ми, вболівальники ФК «Острог», будемо вірити в успіх, як вірили гравці «Шахтаря» розгромивши у Львові потужний «Фенербахче» з рахунком 3:0.

Інші матчі в рамках розиграшу кубка Острозького району завершилися з такими результатами: ФК «Хорів» – ФК «Вельбівно» – 1:4, «Юність» – ФК «Плужне» – 4:0, «Міраж» – «Оріон» – 0:0. Завтра мають зіграти команди матчі відповіді.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№ 32 від 8 серпня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 221 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0