П'ятниця

26.04.2019

17:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вдосконалюючи роботу з респондентами
Започаткування Дня працівників статистики відповідно до Указу Президента України вважається високою оцінкою багаторічної і плідної роботи всіх працівників органів державної статистики країни та усвідомленням важливості статистичної справи.

Одним із головних завдань статистики є повне і своєчасне задоволення потреб користувачів у статистичній інформації. Потреби в інформації і вимоги до її якості та оперативності постійно зростають. Удосконалюється тематика і зміст статистичних видань. Сьогодні значні зміни відбуваються в організації та методології проведення державних статистичних спостережень практично за всіма напрямками.

Переважна більшість форм державних статистичних спостережень здійснюється на основі вибіркової сукупності звітних одиниць, сформованої на державному рівні. Змінюються підходи в методах збирання державних статистичних спостережень. Статистики переходять на найсучасніші методи фіксації даних, застосовуючи інформаційні технології. Постійно збільшується кількість переданих звітів респондентами в електронному вигляді, що дає змогу значно економити час у процесі подання інформації.

В основі статистичних даних знаходиться первинна інформація звітуючих підприємств. Зменшення звітного навантаження та захист конфіденційності інформації – це основний принцип взаємодії з респондентами. Слід відмітити, що протягом 2011 року обсяги державної статистичної звітності зменшилися. Органи державної статистики постійно працюють над покращенням роботи з респондентами, для них проводяться наради, на яких розглядаються питання щодо змісту статистичних спостережень, правильності заповнення звітів, організації первинного обліку. Така форма роботи з респондентами дуже корисна з точки зору забезпечення отримання якісної і достовірної інформації.

У поточному році ми продовжували безпосереднє виконання підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення. На стадії завершення підготовчі роботи з перевірки адресного господарства та складання квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень в м.Острозі. Належне проведення Всеукраїнського перепису населення 2012 року – наша першочергова ціль.

Користуючись нагодою, передаю вітання усім, хто пов’язав життя із статистикою і своєю повсякденною працею, професійно забезпечує потреби суспільства в статистичних даних. Бажаю всім завзяття та оптимізму, гарних результатів у праці. Зичу всім міцного здоров’я, благополуччя, щедрої Господньої благодаті на довгі роки життя.

Олександра ДЕНИС, начальник відділу статистики в Острозькому рай
Просмотров: 265 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]