П'ятниця

26.04.2019

05:12

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Велика перемога маленьких школярів

Не лише навчання є пріоритетом освітньої галузі. Важливо, щоб школяр із першого класу розвивався гармонійно. З цією метою у Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 систематично проводяться конкурси, змагання, естафети, виставки, позакласні та позашкільні заходи, спрямовані на всебічний розвиток маленької особистості. І тут також є вагомі здобутки! 

Для пропаганди та формування у школярів навичок здорового способу життя, залучення дітей молодшого шкільного віку до занять командними видами спорту, виховання у них культури змістовного дозвілля, у четвер, 20 березня, відбувся міський спортивно-масовий захід серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет».

Нашу школу представляла команда юних спортсменів «Тигреня» у складі: Богдан Салімуха, Катерина Манелюк (1-А клас), Назар Глухий, Аліна Сорока (2-А клас), Денис Мельник, Олександра Заблоцька (3-А клас), Іван Дубінчук (4-А клас) та Софія Юрчук (4-Б клас).

 

«Фестиваль естафет» складався з естафет «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол» та «Фітбол», під час яких команді необхідно було показати швидкість і вправність передачі м’яча на дистанції 15 метрів, на якій через 3 м одна від одної розміщено 5 фішок. Крім командної естафети, учасники змагалися також і в індивідуальному заліку – у спортивних конкурсах «Гімнастичний» (команду нашої школи представляла Аліна Сорока), «Скакалка» (Софія Юрчук), «Володар м’яча» (Денис Мельник) та «Дартс» (Іван Дубінчук).

Варто зазначити, що в усіх конкурсах та естафетах наші маленькі школярі проявили себе з найкращого боку, були швидкі, активні та зібрані. А це свідчить про хорошу підготовку учнів на уроках фізичної культури, а також про позакласну та позашкільну діяльність учителів початкової школи. І перемога не змусила довго на себе чекати! У загальному підсумку команда наших учнів посіла перше місце! Це ще одна велика перемога маленьких школярів!

Катерина ДЕНИЩУК, педагог-організатор Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

№15 від 5 квітня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 293 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]