Понеділок

22.04.2019

03:41

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вернісаж талантів і здобутків військового ліцею

Нещодавно в Острозькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулося традиційне щорічне свято «Творча обдарованість». Це свято є своєрідним підсумком здобутків і досягнень ліцеїстів протягом навчального року, святом талантів та величності науки. Того дня вшанували та відзначили вихованців-переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, активних учасників художньої самодіяльності ліцею, їхніх вчителів та батьків. 

Свято обдарованих вихованців ліцею та їхніх наставників відкрив духовий оркестр ліцею «Марш-парад» під керівництвом Сергія Бережнюка. З вітальним словом до присутніх звернувся начальник закладу Дем’ян Поліщук. Він зауважив, що сьогоднішнє суспільство потребує молодих людей з універсальними знаннями в різних галузях науки, і серед вихованців ліцею є такі діти. Дем’ян Васильович побажав їм успіху та повноцінної реалізації творчих й наукових здібностей.

Після чого власне і розпочалося нагородження переможців обласних етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, у десяти номінаціях: «Досягнення року: природничо-математичні науки» (Сергій Гордієнко), «Досягнення року: математика та астрономія» (Дмитро Мостюк), «Досягнення року: суспільні науки» (Назар Примак), «Науково-дослідницька робота: філософія» (Вадим Харламов), «Науково-дослідницька робота: теологія, релігієзнавство, історія релігії» (Михайло Редько), «Науково-дослідницька робота: мовознавство» (Максим Сопіга), «Науково-дослідницька робота: правознавство» (Владислав Петняк), «Науково-дослідницька робота: історія» (Іван Матласевич), «Кращий спортсмен ліцею» (Дмитро Бляхарчук), «Захист Вітчизни» (Віктор Данилюк). Грамоти та традиційні символи свята – статуетки сови – вручали обдарованим ліцеїстам їхні вчителі-наставники. Кожен педагог говорив про свого вихованця хороші слова, розповідав, як досягали такого результату, скільки працювали над ним. Усі ліцеїсти дякували за отримані нагороди і батькам, і особливо вчителям, без яких вони б не досягли таких високих результатів.

Почесним гостем заходу став перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, який завітав до ліцею, аби привітати переможців та їхніх наставників-педагогів. Він побажав усім міцного здоров’я, щастя, мирного майбутнього та нових звершень. Разом з начальником ліцею Дем’яном Поліщуком високопосадовець у номінації «Педагогічна майстерність і професіоналізм» вручив грамоти Рівненської обласної ради за сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності заступнику з навчально-виховної роботи Ігореві Тимощуку, вчителю історії Вікторії Крейчі, вчителю математики Людмилі Криницькій та іншим вчителям профільних предметів.

Окремі подяки керівництво закладу вручило також батькам обдарованих учнів. Батько ліцеїста Максима Сопіги від імені батьків подякував усім працівникам ліцею, які долучаються до навчання і виховання дітей, та побажав учням нових успіхів.

Упродовж свята радували присутніх вокальний та хореографічний гуртки закладу, учасники якого також були відзначені. Надзвичайно зворушливе інсценування вірша «На місячній доріжці зустрілись дві душі» запропонували учасники театрального гуртка. Мужніми та виваженими ведучими заходу були Роман Давидюк та Олександр Троцюк. Усі вони були відзначені подяками начальника Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою за виявлені творчі здібності.

Таким чином, кожну талановиту дитину, кожне обдарування керівництво закладу не лише не оминуло, а й заслужено відзначило. На завершення свята, я б назвала його святом-фестивалем творчих та наукових талантів, ведучі побажали присутнім усіх гараздів, а ліцеїстам – сміливості, наснаги та нових звершень, бо ж правду кажуть, що юність – це вік, коли людина робить одне з найвеличніших своїх відкриттів – відкриває саму себе.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 20 від 16 травня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 207 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]