П'ятниця

24.05.2019

16:52

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Веселка» гастролюватиме в «Ромашці»
У середу, 25 вересня, у Острозькому ДНЗ №2 «Веселка» міським відділом освіти було проведено «круглий стіл» на тему «Організація гурткової роботи в дошкільних навчальних закладах. Досвід. Перспективи».

Захід відкрила методист міського відділу освіти Тетяна Слободян, яка привітала присутніх – керівників міських ДНЗ, методистів, вихователів – із наступаючим святом – Днем дошкільника. Про організацію гурткової роботи у своєму навчальному закладі доповідала завідувач ДНЗ №2 Тетяна Угрин. Вона акцентувала увагу присутніх на важливості організації гурткової роботи, її планування, ділилася своїми міркуваннями щодо досягнутих результатів, планами на майбутнє.

Про гурткову роботи у дошкільному навчальному закладі №1 «Ромашка» розповідала на круглому столі методист Лариса Черній. Вона презентувала гуртки, які працюють у їхньому ДНЗ, а потім надала слово керівнику гуртка «Екологічна стежина» Надії Червяковій. Вона коротко розповіла про те, що роблять діти на заняттях. Все спрямовано на те, щоб діти краще пізнавали світ, навколишню природу. Для цього спільно садять дерева та інші рослини, слідкують за їх ростом, вимірюють його швидкість, спостерігають за розвитком. Обов’язковим елементом роботи в гуртку є те, що розповідає дітям про рослини, їх лікарські властивості, застосування, необхідність охорони. Про свої гуртки також розповідали керівники «Диво – казка», «Творимо дива», «Театр казки».

Роботу гуртків у ДНЗ №2 «Веселка» презентувала Надія Карпишина, яка також спочатку розповіла про всі гуртки, які працюють в закладі. Після цього мова велась про кожний з них окремо. Так присутні дізналися про роботу гуртка «Пізнайко» (природничий), «Колобок» (драматичний), «Веселочка» (хореографічний), «Дзвіночок» (вокальний), «Школа шляхетності», «Художня студія». На завершення показали «Казку про ріпку на новий лад», який поставили у закладі і відзняли для показу. Він викликав неабияке захоплення у присутніх. Колеги із «Ромашки» запросили показати виставу у них, тож незабаром артисти «Веселки» побувають там із гастролями.

Всі виступи супроводжувались мультимедійними презентаціями. Учасники «круглого столу» з інтересом слухали виступи колег, задавали питання, уточнювали певні моменти у роботі. В цілому захід відбувся у дружній обстановці.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 474 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 2.5/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]