Середа

24.04.2019

15:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Весело всім у карнавальному вихорі
Кожна пора року, беззаперечно, має свої принади. Зиму, незважаючи на її суворість, а інколи і примхливість, ми любимо, перш за все, за те, що в кінці грудня – на початку січня весело відзначаються новорічно-різдвяні свята. Старт їм дає одне з найулюбленіших свят дітвори – Миколи – із довгоочікуваними  дарунками. А потім приходить Новий рік. Він, так би мовити, перебирає естафету у свого попередника, осипаючи дітей і дорослих різноманітними приємними сюрпризами. А ще у цей час можна показати свої вміння, знання, одягнутися в різноманітні костюми і зіграти якусь роль, експромтом на карнавалі, шкільному чи дитсадівському ранку.  

Як і завжди, весело і цікаво пройшли новорічні свята в нашому місті. Кожний міський освітній заклад: і загальноосвітні школи, і дошкільні заклади організовували свята для своїх вихованців. Хоч і рідко, але були організовані новорічні заходи і у трудових колективах Острога для дітей працівників. Неодмінними головними учасниками цих дійств були Дід Мороз, Снігуронька, атрибутом – зелена красуня, з любов’ю і фантазією наряджена різнобарвними іграшками, сяючими вогниками гірлянд та ін.

У понеділок, 30 грудня, в актовій залі Острозької дитячої музичної школи відбулось кілька святкових заходів. Спершу відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради організував святковий захід для дітей пільгової категорії (дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей). Трохи пізніше відділ культури виконкому Острозької міськради провів новорічний ранок для дітей міста.

Спершу до зали зайшла Снігуронька. Оглянувши залу, вона раділа, що її зустрічає багато дітей, вбраних у різні костюми казкових героїв та з улюблених фільмів. Вона поцікавилась, чи впізнали її діти. Звісно, навіть найменші весело гукали, що це Снігуронька. Граючись, водячи хороводи, танцюючи діти проводжали Старий рік, дякуючи йому за все добре. Потім традиційно кликали Діда Мороза, а він десь забарився, тоді був організований паровоз, який привіз старого на свято.

Новорічний карнавал продовжився веселими іграми, віршами, піснями, танцями, розгадуванням загадок, вчилися навіть робити ранкову зарядку під керівництвом Діда Мороза. Найактивніші отримували від доброго бороданя подарунки – солодощі, іграшки та ін. Чарівну ауру свята доповнила ялинка, яку запалили діти та казкові герої, гукаючи: «Ялинко, засвітись!». На завершення Дід Мороз та Снігуронька побажали діткам всілякого добра в Новому 2014 році, вручили подарунки тим, хто їх не отримав упродовж святкового заходу. Так що всі діти повертались додому не тільки із хорошим настроєм, але й подарунками, дехто навіть з двома.

Дуже гарний захід організували викладачі музичної школи для своїх вихованців. Там була і новорічна казка, і цікаві конкурси, ігри, розваги, де необхідно було демонструвати свої знання, отримані в закладі. Не обійшлося свято і без Діда Мороза, Снігуроньки, інших казкових персонажів, подарунків, ялинки. Було весело і дуже гамірно, бо маленька актова зала ледь вміщала усіх бажаючих побувати на святі – не тільки дітей, їх педагогів, але й мам, татусів, дідусів, бабусь та інших близьких вихованців музшколи.

Як завжди, грандіозними були святкові заходи в районному Будинку культури. Простора зала, чудові артисти, які розіграли цікаву новорічну імпровізацію, подарунки зробили свято для дітей району незабутнім.

Відділ культури і туризму Острозького міськвиконкому організував для острожан святкову дискотеку на центральному майдані міста. Тих, хто активно відпочивав біля головної ялинки міста, о 3 годині привітали Дід Мороз та Снігуронька.

Організатори новорічного ранку для дітей пільгової категорії (дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей) міста щиро дякують спонсорам – добрим людям, які допомогли організувати свято: міському голові Олександру Шикеру, депутатам Острозької міськради Борису Гловацькому та Василю Самолюку, ПП «Земельне бюро» (керівник – Людмила Гресько), МП «Медсервіс» (Руслана Веляник), аптеці «Арніка» (Руслана Пшеничка), приватним підприємцям Юрію Ільчуку, Ларисі Чубай, Тетяні Вільбовець, Світлані Куфальській та міській організації політичної партії «Удар» Віталія Кличка.

Іван МОЧЕРНЯК
№1 від 6 січня 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 269 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]