Неділя

21.04.2019

21:31

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Весело зустріли Новий рік!
Останній тиждень першого семестру щороку цікавий, веселий, сповнений дива та подарунків. В цей час дітвора завжди чекає Діда Мороза та Снігуроньку, які, зазвичай, приходять не самі.  

Особливо багато казкових героїв завітало цього року до молодших школярів. Заради цього вони покинули свою загадкову Країну Чудес, якою править зла Королева Масок. Зачаровані казкові герої просили дітей повернути їм посмішки, а вдячні діти намагались зробити усе необхідне для того, щоб зняти з героя його маску.

Провідницею дітей у Країні Чудес стала Аліса (Анна Стасюк), яка розповіла дітям про страшні витівки злої Маски, і запросила в гості казкових героїв. Спершу до дітей прийшла чарівна Попелюшка (Наталія Штундер), яка попросила діток виконати її три завдання, щоб втекти із Королівства Масок на бал до Принца.

За нею із дітьми привіталася Білосніжка (Аліна Хомич), яка також бажала вирватись зі злого королівства, щоб повернутися до своїх гномів. Згодом завітав веселий Буратіно (Тарас Пізнюр), який дітям загадував загадки, грав із ними в ігри та водив хоровод. А вже за ним до дітей у гості прийшов Кіт у чоботях (Олександр Макарук), який так захопився іграми та конкурсами, що не захотів повертатися у свою казку. А ще до школярів прибігали справжні рятівники-бурундучки Чіп та Дейл (Роман Бабійчук та Микола Присяжнюк), які розповіли, що Дід Мороз та Снігуронька зачаровані і перебувають у полоні в Баби Яги, і що ніяка сила не може їх врятувати. Але є тільки одне чарівне слово, яке мають вгадати діти, щоб зла Королева Масок втратила свою силу і допомогла дітям врятувати свято. Це слово – доброта. Як тільки діти його промовили, Королева Масок (Олександра Хахльова) перетворилася у добру Фею.

Разом із дітьми Фея довго кликала Діда Мороза (Андрій Новак) та Снігуроньку (Анна Герасимчук), які  прийшли на свято сумні, зачаровані. І тут враз вискочила Баба Яга (Мар’яна Давидюк) і вкрала мішок з подарунками, зухвало засміялася і втекла. Добра Фея зняла чари і з Діда Мороза і з його внучки. І усі вони вирушили на пошуки Баби Яги.

Злякалася зла бабуся чарів доброї Феї та й почала просити пробачення у дітей. Всі вирішили залишити її на святі. А потім було багато веселих пісень, новорічних хороводів, віршів, які лунали у залі для Діда Мороза. А скільки було сміху, веселощів, гарних новорічних костюмів, казкового настрою – і не описати. За чудовий Новорічний ранок ми дякуємо казковим героям, а також усім-усім, хто вклав свою працю, свій талант для проведення свята.

Катерина ДЕНИЩУК, педагог-організатор Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
№2 від 11 січня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 209 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]