Вівторок

23.04.2019

09:34

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вибухонебезпечні предмети досі в землі!
Шістдесят вісім років тому відгриміли залпи Другої світової війни, але і в наші дні на території Острозького району під час проведення будівельних і земляних робіт знаходять боєприпаси ще тих часів. Вибухонебезпечні предмети  (ВНП) можуть знаходитися на полях, городах, у лісах, парках, водоймищах, біля будинків, у підвалах та інших місцях, а також на території колишніх артилерійських й авіаційних полігонів.  

ВНП становлять для людей величезну небезпеку. Тому нагадую всім краянам, що у випадку їх виявлення чи зовнішньо схожих на них предметів необхідно: при проведенні земляних чи інших робіт – негайно зупинити їх. Категорично забороняється: брати ВНП  у руки, наносити по них будь-які удари, намагатися розібрати, переносити чи перекочувати з місця на місце, кидати у вогонь чи розкладати багаття неподалік, збирати й здавати їх на металобрухт.

Потрібно добре запам’ятати місце виявлення знахідки. Встановити попереджувальні знаки чи огородження. Негайно повідомити про небезпечну знахідку телефоном «101» рятувальну службу.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Після вашого повідомлення спеціалісти МНС вилучать та знешкодять небезпечну знахідку.

Минулого року в м. Острог під час земляних робіт було виявлено не один вибухонебезпечний предмет часів Другої світової війни. На щастя, піротехніками ДСНС вибухонебезпечні предмети були знешкоджені.

Петро ЯРМОЛЮК,
начальник ДПРЧ-6 ТУ МНС
№20 від 18 травня 2013 р. Категория: Корисне | Просмотров: 236 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]