Неділя

19.05.2019

23:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вибухонебезпечні предмети досі в землі!

Залпи Другої світової війни відгриміли 69 років тому, але і в наші дні під час проведення будівельних і земляних робіт знаходять боєприпаси ще з тих часів. Вибухонебезпечні предмети (ВНП) можуть знаходитися на полях, городах, лісах, парках, водоймищах, будинках, підвалах та інших місцях, а також на території колишніх артилерійських й авіаційних полігонів.  

Нещодавно до оперативно-рятувальної служби надійшло повідомлення, що в Острозі виявили протитанкову міну часів Другої світової війни, на щастя, знахідка виявилася навчальною. Минулого року на Острожчині під час земляних робіт було виявлено не одну небезпечну знахідку. На щастя, піротехніками ДСНС усі вибухонебезпечні предмети були знешкоджені.

Нагадую всім краянам, що у випадку виявлення вибухонебезпечного чи зовнішньо схожого на нього предмета необхідно: при проведенні земляних чи інших робіт – негайно зупинити їх. Категорично забороняється: брати його в руки, наносити по ньому удари, намагатися розібрати, переносити чи перекочувати з місця на місце, кидати у вогонь чи розкладати багаття неподалік, збирати й здавати ВНП на металобрухт.

Потрібно добре запам’я­та­ти місце виявлення знахідки. Встановити попереджувальні знаки чи огородження. Негайно повідомити про небезпечну знахідку по телефону «101» рятувальну службу. ПАМ’ЯТАЙТЕ! Після вашого повідомлення спеціалісти ДСНС вилучать та знешкодять небезпечну знахідку.

Петро ЯРМОЛЮК, начальник ДПРЧ-17 ГУ ДСНС України у Рівненській області

№13 від 22 березня 2014 р. Категория: Різне | Просмотров: 242 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]