Субота

20.04.2019

19:26

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вічна їм пам'ять
31 липня 2013 року пішов із життя учитель Микола Парфенович Антонюк. 

Усе своє життя він присвятив школі, дітям. До останнього подиху зберігав світлий розум і пам’ятав усіх, кого учив і з ким працював. У житті був веселий, чуйний, але вимогливий, у першу чергу до себе. Микола Парфенович відрізнявся мудрістю, стійкими принципами життя, які передавав своїм учням і колегам, виховав плеяду учителів. Перебуваючи на посадах заступника директора, директора школи, він був справжнім лідером, спроможним твердо торувати шлях уперед.

У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Антонюком Миколою Парфеновичем, він залишиться принциповим, талановитим і чуйним керівником, людиною, яка віддано служила обраній справі.

Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо його підтримки, не почуємо його влучних жартів та не скористаємося мудрою порадою.

Колектив Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 висловлює свої співчуття родині з приводу величезної втрати – смерті люблячого чоловіка, шанованого батька та дідуся Антонюка Миколи Парфеновича.

Вічна пам’ять, Миколо Парфеновичу.
Колектив Острозької міської рада та міськвиконкому сумує з приводу смерті колишнього директора Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Миколи Пар­феновича Антонюка і висловлює гли­бокі співчуття рідним покійного.
Колектив відділу освіти виконкому Острозької міської ради, президія райміської профспілки працівників освіти та науки сумують з приводу смерті вчителя і колишнього директора Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Миколи Парфеновича Антонюка та висловлюють глибокі співчуття рідним покійного.

Адміністрація та профспілковий комітет Острозького психоневрологічного інтернату висловлюють глибокі співчуття медсестрі Людмилі Іванівні Бойко з приводу непоправної втрати – смерті батька.
Колектив Острозького ТВБВ «Ощадбанк» висловлює глибокі співчуття колишній працівниці Ніні Володимирівні Щербатюк з приводу непоправної втрати – смерті мами.

№31 від 3 серпня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 342 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]