П'ятниця

26.04.2019

17:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Від міліціонерів – мобільний телефон у подарунок
Власницями 10 новеньких мобільних телефонів нещодавно стали жителі Острозького району. Саме такі подарунки підготувало керівництво Острозького МВ УМВС України в Рівненській області особам похилого віку, які проживають одиноко, а тому захистити себе від злочинних посягань самостійно не в змозі. 

– Акція проходила за ініціативою начальника УМВС України в Рівненській області Василя Лазутка, – наголосив заступник начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області – начальник МГБ Андрій Венгерчук. – Відповідно до статистики, з початку цього року вчинено 26 злочинів відносно осіб похилого віку, які не лише більш довірливі та менш уважні, але й зазвичай проживають самостійно. А інколи навіть без елементарних засобів зв’язку. Саме цим і користуються зловмисники.

Аби визначити стареньких, які найбільше потребують мобільних телефонів, міліціонерам довелося тісно співпрацювати з сільськими головами та працівниками Острозького міського територіального центру соціального обслуговування (надання со­ціальної допомоги).

Однак щасливців очікував не лише подарунковий телефон, але й короткий інструктаж по роботі з ним.

– Дуже важливо, аби такі люди могли в будь-який момент зв’язатися із правоохоронними органами, тож аби допомогти їм у цьому, ми записали у телефонну книгу номери телефонів начальника міського відділу, його заступника, чергового, начальника сектору дільничних інспекторів міліції, ну і, звичайно, дільничного, який обслуговує територію, на якій вони проживають, – зазначив начальник СДІМ Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Сергій Вербіцький. – Завдяки цьому старенькі у будь-який час зможуть безперешкодно, а, головне, швидко, додзвонитися до міліції та отримати кваліфіковану допомогу.

Самі ж обдаровані лишилися в захваті від дарунків.

– Давно мріяла про такий телефон, – ділиться Ганна Ковальчук, – дочку просила придбати, вона навіть починала вчити мене ним користуватися. А ви ніби вгадали моє бажання. Від усієї душі вдячна вам.

Хто зі сльозами на очах, а хто з благословенням дякував правоохоронцям за їх подарунки.

Вікторія АНТОНОВА, Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
№36 від 7 вересня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 213 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]