Вівторок

23.04.2019

21:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Від проблем міста до очікуваних змін у державі

У п’ятницю, 27 червня, відбулася чергова п’ятдесят п’ята сесія Острозької міської ради. Крім розг­ляду питань, які стосуються нагальних проблем міста, відбулася зустріч із заступником голови ОДА та обговорювалися зміни до Конституції України та адміністративна реформа.  

Після традиційного оголошення про кворум, запрошених та гостей, головуючий – міський голова Олександр Шикер – представив нещодавно призначеного начальника відділу архітектури та містобудування виконкому Острозької міської ради Сергія Кирилюка. Оплесками присутні привітали тих депутатів міськради, які святкували свої дні народження після минулої сесії – Івана Ткачука, Олену Грищук, Олександра Олішевського.

При обговоренні плану роботи сесії депутат Борис Гловацький (Сильна Україна) вніс пропозицію про розгляд питання Про створення тимчасової контрольної комісії міськради з питання стихійної торгівлі на території нашого міста. Начальник міського фінансового відділу Тетяна Мацун запропонувала питання Про внесення змін до міського бюджету, а секретар міської ради Микола Добровольський – Про уповноваження Острозького комунального підприємства «Водоканал» виконавцем послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території міста Острога та Про внесення змін до рішення Острозької міської ради № 606 від 28 березня 2014 р. Про затвердження структури та загальної чисельності Острозької міської ради та її виконавчого комітету. Разом із тими питаннями, які були надруковані у розпорядженні міського голови № 51р від 10 червня 2014 р. («Замкова гора» № 25 від 14 червня) порядок денний в цілому одноголосно був затверджений.

Після повідомлення голів та представників профільних комісій міської ради про розгляд питань на їх засіданнях, традиційних запитань, відповідей на них, уточнень, доповнень, реплік, а часом і дискусій, міські народні обранці одноголосно прийняли рішення по всіх питаннях порядку денного. Під час їх обговорення брали участь депутати Роман Гресько (позафракційний), Юрій Ягодка (Наша Україна), Борис Гловацький (Сильна Україна), Ігор Кузьменко, Василь Миронюк, Володимир Степанюк, Ольга Стецюк, Григорій Аршинов (всі – ВО «Батьківщина»), Юрій Олексійчук (ВО «Свобода»), перший заступник міського голови Віталій Ундір, працівники міськвиконкому.

Найдовше і найактивніше обговорювалося питання Про створення тимчасової контрольної комісії з розгляду питання стихійної торгівлі на території нашого міста. Розпочинаючи обмін думками, міський голова Олександр Шикер назвав його надзвичайно болючим. Він нагадав про раніше прийняті рішення, зустрічі з жителями будинків, які знаходяться по вул. Яворницького та Островського, доручення правоохоронцям та іншим контро­люючим структурам щодо усунення торгівлі за межами ринку. Звучали різні пропозиції, навіть протилежні. За підсумками дискусії депутати майже одноголосно (один депутат не голосував) затвердили персональний склад комісії та обрали її голову – Бориса Гловацького.

У розділі Різне депутат Володимир Степанюк нагадав про свій запит щодо зміни табличок із назвами вулиць, які інколи спотворюють найменування та неіснуючих (Старостіческая та Тельмана), а також запропонував здійснити обрізку труби знищеного дорожнього знаку на одній з вулиць Острога, де вона стирчить із землі і може травмувати перехожих.

Юрій Олексійчук нагадав про необхідність продовжити перейменування назв вулиць міста, які залишаються пережитком радянської епохи, та говорив про один із проектів адміністративної реформи, де планується об’єднання трьох районів – Острозького, Гощанського та Корецького – із цент­ром в смт. Гоща. Хоча це питання ще не вирішене, можливий варіант, коли центром об’єднаного району може стати Острог, але тоді він може втратити статус міста обласного підпорядкування. Все це ще лише у стадії розробки і обговорення. Василь Миронюк говорив про повірку лічильників води. Секретар міської ради Микола Доб­ровольський зачитав відповідь відділу освіти на звернення щодо роботи дитячих садочків міста у літній період та відповідь ОКП «Водоканал» щодо ремонту колектора на вулицях Ціолковського та Лазо. Він також говорив про те, що у цей час проходить обговорення змін до Конституції України та створену у місті комісію з цього питання. Микола Володимирович закликав присутніх долучитися до обговорення, а пропоновані зміни є на сайті мінрегіонбуду (http://www.minregion.gov.ua), і з ними можуть познайомитись всі бажаючі.

Коли всі питання порядку денного були вичерпані, слово надали нині заступнику голови Рівненської облдержадміністрації, міському голові Острога 4 та 5 скликань Тарасу Пустовіту. Він говорив про співпрацю обласної влади з нинішньою нашою міською, фінансовий стан області, проблеми міста і району, на які необхідно терміново виділяти кошти; добудову спортзалу у Вельбівному, ремонт садочка «Ромашка» в Острозі та доріг на Татарській і Вишенського. Окремо Тарас Олександрович зупинився на проекті будівництва в Острозі спортивної зали (наша газети вже про це писала в № 25). Він наголосив, що після завершення війни на сході України саме будівництво буде тим локомотивом, який витягне економіку з кризи. І добре, що прийнято рішення про виготовлення проектної документації на споруду. Коли вона буде готова, нинішня влада області буде робити все, щоб ця спортивний комплекс з’явився в Острозі. Депутати мали можливість задавати питання. Так, Іван Ткачук просив допомогти з ремонтом вулиці Вишенського, яка перебуває нині у жахливому стані. У цьому питанні його підтримав і міський голова. Ігор Кузьменко запитував про готель в нашому місті. Олександр Шикер попросив виділити кошти для фінансування ще однієї групи у філіалі ДНЗ «Ромашка» на Новому місті. Депутат Лариса Бащук (позафракційна) просила вирішити питання з ремонтом собору. Закінчив свою зустріч із депутатами заступник голови ОДА повідомленням про те, що його кандидатуру подано до складу комісії, яка працюватиме над адміністративною реформою в Україні, а також розповів про наближення змін в державі.

На завершення міський голова Олександр Шикер подякував гостеві за цікаву і змістовну розмову та сприяння у роботі. І на цьому чергова сесія Острозької міської ради завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН

 

 

Призначення

Начальником відділу архітектури та містобудування виконкому Острозької міської ради 26 червня 2014 року призначений Сергій Васильович КИРИЛЮК.

До призначення він працював на посаді головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконкому Острозької міської ради.

Народився Сергій Кирилюк в
м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. Навчався в Острозькій середній школі № 1, Острозькому ПТУ, Рівненському інституті інженерів водного господарства. Освіта повна вища.

До роботи у міській раді працював водієм, майстром ЖКГ Хмельницької АЕС, зав. сектором оперативної роботи в Поліському державному управлінні охорони живих водних ресурсів, заступником директора ПП «Енерголюкс», інспектором КП «Рівненське обласне бюро технічної інвентаризації».

 

 

7 липня об 11:00 відбудеться виїзний прийом в. о. міського голови Віталія Ундіра до трудового колективу Острозького комунального підприємства «Теплоенергія» з особистих питань.

Міськвиконком

 

 

Виконком Острозької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконкому Острозької міської ради на період відсутності основного працівника.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я міського голови заяву, до якої додається особова картка форми П-2 ДС, автобіографія, 1 фото (4х6), копія документів про освіту, декларація про доходи, копія паспорта, медична довідка Ф 133/о.

Вимоги до конкурсантів: освіта вища (за фахом), стаж роботи у державній службі не менше 3 років або загальний стаж не менше 5 років, досконале володіння державною мовою, практичні навички роботи на комп’ютері.

Строк подачі заяв протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. Конкурс буде проводитися 5 серпня 2014 року в залі засідань міської ради об 11.00 годині.

Довідки за телефоном: 2-22-60.

 

 

Увага! «Гаряча лінія» міського голови!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 17 вересня 2013 року № 128 «Про зап­ровадження телефонної «гарячої лінії» міського голови», щоденно з 8.00 до 17.15 за телефоном 2-22-60 функціо­нує телефонна «гаряча лінія» міського голови. Крім того, Олександр Шикер приймає повідомлення безпосередньо на свій мобільний номер телефона – 067-289-79-31.

№28 від 5 липня 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 438 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]