Середа

24.04.2019

14:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відбулось чергове засідання міськвиконкому
У вівторок, 19 березня, у кабінеті міського голови відбулося чергове засідання виконкому Острозької міської ради. Вів засідання Олександр Шикер.  

Начальник управління праці та соціального захисту населення Валерій Алейніков звітував про соціальний захист інвалідів війни та інвалідів загального захворювання. Начальник служби у справах дітей Галина Ковальчук інформувала присутніх про роботу служби у справах дітей щодо здійснення соціально-правового захисту прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Начальник організаційного відділу Оксана Веруцька представила членам виконкому поточний план роботи на ІІ квартал та оперативний план роботи виконкому Острозької міської ради на квітень 2013 року. Про затвердження координаційних рад, постійних комісій, комітетів, робочих груп та дорадчого органу виконкому Острозької міської ради; про видачу довідок про склад сім’ї розповів у своєму виступі керуючий справами Леонід Сніщук. Заступник міського голови Ольга Логвін запропонувала прийняти рішення про організацію та проведення міського конкурсу «Жінка року» та затвердити склад громадської ради при виконавчому комітеті Острозької міської ради.

На засіданні також розглядались заяви громадян та підприємств міста, що стосувалися присвоєння адреси житловому будинку, вносилися зміни до рішень виконкому міськради, знімалися з контролю окремі рішення та інше. Після обговорення питань, отримання відповідей на уточнюючі запитання, внесення пропозицій члени виконкому по кожному з питань порядку денного приймали рішення одноголосно.

Іван МОЧЕРНЯК
№12 від 23 березня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 178 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]