Середа

24.04.2019

15:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відбувся черговий етап сімейних перегонів

У неділю, 22 лютого, в гарному спортивному залі Національного університету «Острозька академія», відбувся ІІІ тур обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Три покоління». У них мали брати участь команди з чотирьох районів області та нашого міста. Однак, за вихід до наступного етапу змагалися лише 2 команди. 

Як завжди, на початку заходу відбулося офіційне відкриття. Під час нього ведуча – головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Ольга Лозюк нагадала слова відомого українського публіциста, письменника і педагога Василя Сухомлинського про те, що спорт виховує тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного. Вони, безумовно, стосувалися учасників змагань, які прибули з нашого Острозького району та Корецького, щоб разом із представниками нашого міста поборотися за гарні нагороди і право взяти участь у наступному етапі змагань. На жаль, ще 2 команди із сусідніх районів – Здолбунівського та Гощанського – не прибули на змагання. Крім того, дуже сильна команда Обуховських – Штундер з Острозького району змагалася поза конкурсом, бо один із членів команди був старшим за віком і не мав права брати участь в перегонах.

Під час відкриття змагань також було представлено команди, суддів, із вітальними словами виступила заступник міського голови Ольга Логвін та заступник директора комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської облради Руслана Найко. Після своїх виступів вони вручили командам буклет «Будь здоровим! Живи активно!» та календарі на 2015 рік.

А потім почалися змагання. На відміну від попередніх, цей етап був особливий. Перш за все він складався тільки з 2 турів, а не трьох, як раніше. Крім того, другий тур, хоч і складався із 5 естафет, але не вимагав дуже високої рухової активності. Члени команд зайняли свої місця у спеціальних кругах і тільки приймали та передавали естафету спершу за годинниковою стрілкою, а потім у зворотному напрямку. Звісно, хто швидше справився із завданням – той і отримував кращий час для загальної перемоги. Використовувалися футбольний, волейбольний, баскетбольний м’ячі та відповідні правила їх передачі, а також дуже великий м’яч (фітбольний) та фрісбі – спортивна тарілочка. До речі, вона виявилася для команд «найважчою», бо в усіх інколи не прогнозовано летіла в інший бік і падала на підлогу, а це порушення, чи вимагала, щоб учасник перетнув межу свого кола, за що також отримував штрафні бали.

А перший тур також був особливий. Під час нього треба було розгадати складний ребус на спортивну тематику. Нагадаю, що раніше команди відповідали на запитання і це було значно легше. За підсумками двох турів, краще за всіх виглядала команда Острозького району – все ж таки старші діти краще справлялися із м’ячами й тарілочкою, ніж молодші. Але перше місце журі присудило сім’ї Шувалових із Корецького району. Представник нашого міста – сім’я Борінових, зайняла 2 місце. Командам були вручені грамоти, медалі та кубок. А переможці ще й здобули право поборотися за приз у наступному етапі сімейних перегонів. Після нагородження команди та організатори спільно сфотографувалися.

Іван ГЛУШМАН

№ 9 від 28 лютого 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 220 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]