Субота

20.04.2019

07:25

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відбувся фестиваль «Україна – це частина Європи»

У суботу, 16 травня, коли відзначався День Європи в Україні, на центральному майдані нашого місті відбулось дуже гарне і цікаве музичне дійство – перший районний фестиваль пісні рідного краю «Україна – це частина Європи». Немає сумнівів, той, хто був свідком заходу, отримав величезне задоволення від спілкування з українською піснею, та ще раз переконався, що ми вже давно в Європі. 

Свято розпочалось флешмобом, під час якого учасники фестивалю на сходах-сцені перед приміщенням районної ради тримали в руках прапорці всіх європейських країн. Прозвучала «Ода радості» – гімн Європейського Союзу, яка стала гарною прелюдією до виступів сільських аматорів. Після того розпочався чудовий концерт. У ньому взяли участь 22 колективи та солісти із сіл району. Справило дуже гарне враження те, що всі артисти були одягнені у вишиванки, звучали лише українські пісні і жодна не повторювалася. Причому – були вони на різний смак – і патріотичні, і жартівливі, і сумні, і добре відомі, і не дуже, і співані кількома артистами, і сольно, і під баян, і під фонограму, і без супроводу. Виступали солісти Діана Казнодій (Плоска), Микола Марченко (Грозів), Катерина Гульчук (Країв), Микола Харковець (Розваж), Адріана Савчук (Хорів), Наталія Ковальчук (Ілляшівка), Анастасія Мосійчук (Новомалин), Надія Гринь (Завизів), Ліза Ільїн (Могиляни), Дарина Кузьмінчук (Почапки), Іванка Тищук (Слобідка), Дарина Нікітюк (Межиріч), Марина Хандохіна (Мощаниця), вокальні дуети із сіл Бадівка, Кутянка, Слобідка, Грозів, Верхів, Хорів, вокальні ансамблі з Верхова, Болотківців, Хорова та Краєва.

Працівники Острозької ЦРБ підготували виставку книг, журналів, де бажаючі мали можливість ознайомитись із цікавою інформацією про ЄС, визначні місця «Старого світу». Єдине, що засмутило, – було мало глядачів. Мабуть, більшість острожан того дня працювали на своїх присадибних ділянках, біля дому, відпочивали на природі. А шкода – фестиваль вдався, думаю, що подібні заходи слід проводити і наступними роками, залучати не лише артистів з району, але й міста, сусіднього Нетішина, організовувати вікторини, конкурси. Головне, що і в Острозі почали хорошу традицію – відзначати День Європи.

Іван ГЛУШМАН

№ 21 від 23 травня 2015 р. Категория: Події | Просмотров: 224 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]