П'ятниця

26.04.2019

17:35

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Віденський бал – свято краси і грації
Факультет романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» вже вкотре організував Віденський бал. Свято вишуканості, краси та грації, свято для справжніх пошановувачів прекрасного.  

Приміряти вишукані вбрання, закружляти в енер­гійному вальсі, зрештою, поринути у світ аристократії – таку можливість мали усі охочі, як викладачі, так і студенти академії. Серед останніх, як повідомляють організатори балу, існує навіть конкуренція.

«Квитки на Бал студенти розкуповують моментально, а потім вже починають ретельно готуватися до нього. За декілька тижнів до Балу проходили майстер-класи вальсу від Василя Гончарука. Цікаво, що відвідувачами Балу є також і випускники академії», – розповідає організатор Балу Катерина Сімак.

За словами викладача кафедри англійської мови та літератури Дмитра Панчука, проведення таких заходів в Україні започаткували саме в Острозькій академії. «Уперше ми провели Віденський Бал ще в 2006 році. Думаю, що ця традиція продовжиться і надалі, адже Бал – невід’ємна частина святкування тижня факультету романо-германських мов Острозької академії», – говорить Дмитро Панчук.

Від казкової атмосфери, яка панувала під час Балу, враженнями поділилися студенти:

Тарас Рейтерович, студент економічного факультету:

– Всі очікування, які ми покладали на проведення такого прекрасного вечора справдилися. Настрій у мене зараз надзвичайний: романтичний, мрійливий...

Наталка Мирончук, студентка факультету романо-германських мов:

– Безумовно, такий вечір не може не захопити. Настрій, який зараз маю могла б охарактеризувати як вишуканий, аристократичний.

www.oа.edu.uа
№6 від 9 лютого 2013 р. Категория: Острозька академія | Просмотров: 315 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]