Неділя

21.04.2019

21:34

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відлуння виборів. Погляд зсередини
Закінчилися політичні змагання. Багато було позитивного напрацювання, та ще більше чорного піару, стосовно кожного кандидата до Верховної Ради. Та попри всі ці політичні протистояння – народ зробив свій вибір. На думку кожного виборця, він зробив свій вибір правильно, та вибрав наймудрішого, патріотичного, наділеного всіма християнськими чеснотами.

Зробили свій вибір і острожани. Боротьба була жорстка і не завжди чесна. Не завжди зрозуміла чесному виборцю, який сповідує високоморальні ідеали українця.

ГО «Опора» голосування на виборчих дільницях в 153 виборчому окрузі визнала як найзразковіше.

Я також побувала на всіх виборчих дільницях нашого міста під час проведення голосування, підрахунку голосів і оформлення протоколів. І можу засвідчити, що на дільницях порушень громадського порядку, так і самого виборчого процесу не було виявлено. Слід зазначити, що атмосфера, яка панувала на виборчих дільницях, була доброзичлива і толерантна. Саме кваліфікований підбір членів комісій, їх голів, заступників та секретарів дав змогу провести день виборів на високому професійному рівні та забезпечити виборцям рівні права й можливості зробити своє волевиявлення.

Після закриття виборчих дільниць був проведений колегіально, в присутності спостерігачів та довірених осіб кандидатів в народні депутати, підрахунок голосів. Бюлетені декілька разів перераховувались і відповідні дані вносились в протоколи, які підписувались членами ДВК.

По завершенні відповідного процесу кожний присутній на виборчій дільниці (хто мав на це право) за бажанням міг отримати протокол результатів голосування з мокрою печаткою.

Дякуємо людям, які забезпечили нам можливість в спокійній та толерантній обстановці, не зважаючи на свої особисті політичні уподобання, скористатися правом прийти на виборчу дільницю та проголосувати, а це: М. І. Козлинець,
Г. А. Царук, О. М. Денисюк, В. В. Озимковський, Ю. В. Кузьменко, Т. Г. Матюніна, С. К. Семенович, Н. В. Русакова, І. В. Кирилюк, Л. П. Самардак, М. І. Варишнюк, Н. М. Примак (на фото).

Побажаємо всім членам виборчих комісій Божого Благословення на всі роки їх земного життя. Працюймо разом на розвиток України, збережемо її волю, її пісню, мову, землю і народ! Слава Україні!

Євгенія МИТРОФАНОВА, позаштатний кореспондент газети «Хроніки Любарта», видання вільних журналістів
Просмотров: 239 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]