П'ятниця

26.04.2019

17:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відмінниця, активістка, оптимістка
Напередодні Міжнародного дня студента оголосили імена переможців Другого обласного рейтингу «ТОП-20: найуспішніші студенти Рівненщини». Перше місце виборола Анна Радько, студентка Національного університету водного господарства та природокористування, друге – Наталія Кулініч, студентка Національного університету "Острозька академія”, 3 місце – Владислав Лотовський, студент Мирогощанського аграрного коледжу.

Серед 20 фіналістів – студенти шести вищих навчальних закладів Рівненщини. Їхні анкети, де юнаки та дівчата розповідали про свої успіхи, цілі, які ставлять перед собою, та кроки, які роблять задля їх досягнення, були розміщені на порталі OGO.ua, і кожен бажаючий міг віддати голос за претендента, якого вважав найдостойнішим.

Те, що розумні і наполегливі у навчанні вміють і дозвілля проводити змістовно, доводить і острожанка, п’ятикурсниця Острозької академії Наталія Кулініч (на фото). Відмінниця навчання, координатор всеукраїнських заходів з духовно-морального виховання, стипендіатка фонду Віктора Пінчука, вона є й активісткою Пласту, організатором літніх таборів для підлітків. А одногрупниця Наталії Ольга Данилюк, минулорічна лауреатка рейтингу, яка цьогоріч прийшла підтримати подругу, не лише президентська стипендіатка Леоніда Кучми, а й лауреатка конкурсу краси та інтелекту "Гальшка року”, що проводиться в Острозькій академії.

– Здавалося б, такий рейтинг є суб’єк­тив­ним, адже студенти самі розповідають про власні досягнення, – ділиться міркуваннями декан гуманітарного факультету НаУ "Острозька академія”, настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького Василь Жуковський. – Але я знаю студентів, зокрема, Острозької академії, які стали переможцями конкурсу – і можу сказати, що вони відомі мені не просто як кращі, а як найкращі! Для молодої людини важливо, щоб її оцінили, щоб відчувати зацікавленість з боку інших у тому, чим займаєшся. Таким чином, ми формуємо еліту нації, лідерів, які вміють представити себе, організувати інших задля своєї підтримки; не лише утвердитись самому, а й допомогти іншим рівнятися на себе.

Власні нагороди двом студентам Острозької академії (другокурсницям спеціальності «Журналістика» Юлії Мініч, про яку писала «Замкова гора», та Іванні Пристайович) вручила викладач та аспірантка кафедри журналістики та літературознавства Вікторія Назарук – також у минулому одна з найуспішніших студенток академії.

Відповідно до наказу Міністерства освіти, науки, молоді та спорту № 1281 від 15.11. 2012 року «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам ВНЗ на І семестр 2012/2013 навчального року» стипендіатами стали двоє студентів Національного університету «Острозька академія»: Дарина Киричок – студентка третього курсу спеціальності «Українська філологія» та студентка третього курсу спеціальності «Психологія» – Наталія Затишна.

За матеріалами www.ogo.ua

фото Андрія ВОЛГІНА
Просмотров: 291 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]