Середа

24.04.2019

19:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відмітили 4-річницю створення
В приміщенні Острозької центральної районної бібліотеки 13 грудня відбувся відкритий захід «Природоохоронні території України та Канади», присвячений четвертій річниці створення Національного природного парку «Дермансько-Острозький».  

Ініціаторами цієї події були співробітники парку та учасники міжнародної програми «Канада.Світ.Молодь», серед яких – студенти Національного університету «Острозька академія» та молодь із Канади. Присутніх привітали начальник відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Дермансько-Острозький» Оксана Головко, старший науковий співробітник Галина Кальчук та фахівець з екологічної освіти Сергій Похвалюк, керівник програми з української сторони, викладач кафедри англійської мови та літератури університету Алла Кондратьєва, а також гості – керівник Острозького молодіжного клубу «Здрав будь!» Олег Швець та керівник районного ресурсного центру Острожчини, що є дорадчим органом при голові Острозької районної ради Юлія Лозюк. Крім того, на заході були присутні учні Межирицької, Хорівської шкіл, Острозької гімназії та відвідувачі бібліотеки.

Під час заходу учасники міжнародної програми, які нещодавно повернулись з Канади, розповіли про свою діяльність та представили найвідоміші та надзвичайно мальовничі національні парки Канади. Оксана Головко розповіла про заповідні території різних регіонів України, а учениця 11 класу Межиріцької школи Катерина Богданець презентувала свої розробки в напрямку розвитку екологічного туризму в парку. В рамках зустрічі відбулось відкриття фотовиставки «Заповідними стежками», що приурочена до річниці створення парку. Зустріч пройшла в дружній, привітній атмосфері та матиме продовження у вигляді волонтерської допомоги учасників програми для Національного природного парку «Дермансько-Острозький» та участі у спільних заходах, які плануються під час перебування канадської молоді в Україні.

Оксана ГОЛОВКО
№53 від 28 грудня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 230 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]