Середа

24.04.2019

19:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відповідальність починається з мене!

У приміщенні Міністерства молоді та спорту України 25 лютого відбулося підбиття підсумків реалізації інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» за 2014 рік. Наступного дня відбувся семінар щодо проведення цієї ж акції у поточному році. Нагадаю, що акція проводиться щороку з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі. 

Рівненську область у столиці України представляли начальник відділу у справах молоді управління у справах молоді та спорту Рівненської міської облдержадміністрації Наталія Чигир та начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому Ірина Волянюк. За підсумками Рівненська область увійшла до п’ятірки кращих областей України з реалізації заходів вказаної акції. Приємно, що до цього певною і не малою мірою причетний Острог. Адже, за словами Ірини Дмитрівни, на загальній презентації Рівненської області були також представлені фото та звітні матеріали по здійсненню акції в нашому місті. Участь у зазначених заходах не лише залишила гарні враження в Ірини Волянюк, а й дала змогу почерпнути новий досвід, осягнути інші методи для майбутньої реалізації вказаної акції в Острозі.

В процесі виконання проектів акції «Відповідальність починається з мене» здійснювались завдання по роботі з формування відповідного ставлення молоді до свого здоров’я, залучення місцевої громади до спільної роботи з благоустрою міста, пропагування здорового способу життя тощо.

Як зазначила Ірина Волянюк, результати проведення акції засвідчили, що на місцевому рівні об’єдналися зусилля та ресурси державних структур, громадських організацій, волонтерів, представників бізнесу та громади – до проблеми формування здорового способу життя в нашому соціумі. Про це неодноразово ми писали на сторінках газети «Замкова гора». І, звичайно, хотілося б, щоб громадськість не залишалася байдужою, долучилася до акції, вносила свій внесок у розбудову міста й здорового суспільства та усвідомлювала, що відповідальність і справді починається передусім із себе.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 10 від 7 березня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 359 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]