Середа

24.04.2019

19:26

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відповідальність за безвідповідальність
Останнім часом серед різних верств населення областей України поширюється негативна інформація стосовно вибуху і пожежі, які нібито стались на Хмельницькій АЕС. Цьому сприяє розміщення на ряді сайтів Інтернету неправдивої інформації про обстановку на атомній станції і в місті енергетиків – Нетішині.

Окремі газетні та інтернет-публікації, поряд із недостовірною текстовою інформацією, містять в собі фото- та відеоматеріали, запозичені з офіційного сайту Хмельницької АЕС, і використані у спотвореному вигляді з негативною метою. Прикладом служить, зокрема, сфальсифікований відеомонтаж вибуху на ХАЕС, розміщений на одному з сайтів соціальних мереж.

Подібні публікації наносять суттєву шкоду іміджу ядерної енергетики України, а враховуючи те, що у Верховній Раді планується розгляд проекту Закону про будівництво енергоблоків № 3 і № 4 на ХАЕС, це може бути розцінено як спланована акція, мета якої – підрив енергетичної безпеки України.

Враховуючи вищевикладене, керівництво ХАЕС звернулося з проханням до УСБУ у Хмельницькій області посприяти прийняттю відповідних заходів щодо припинення розповсюдження подібних неправдивих статей та матеріалів стосовно Хмельницької АЕС у засобах масової інформації, у тому числі в мережах Інтернету, розшуку організаторів та виконавців цих публікацій, а також притягнення причетних до цього осіб до відповідальності.

Водночас засвідчуємо, що енергоблоки ХАЕС працюють у штатному режимі. Радіаційний стан на промисловому майданчику станції та у прилеглих регіонах не перевищує природних фонових значень і відповідає режиму її нормальної експлуатації.

Адміністрація ХАЕС
Просмотров: 249 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]