П'ятниця

24.05.2019

15:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відстоїмо мову – захистимо Україну
Болить душа, розривається серце, коли так безбожно, по-сатанинськи владарюють в нашій державі яничари, запроданці, холуї, орда дикунів, що посягнула на найсвятіше – нашу рідну материнську мову.

Останні липневі події у Верховній Раді України стали моментом істини щодо мовної ситуації в державі, і відкинуто «умовності» правового демократичного розв’язання мовного питання, соціально важливих проблем і продемонстровано силу беззаконня й цинізму в політиці. І все це задля досягнення однієї  мети – демонтажу суверенної та незалежної України через знищення реального державного статусу української мови, утвердження російської як другої державної, а на практиці – єдиної державної.

Ми оніміємо без мови,

В яку нас мати сповила, –

Регіоналів дикі змови

Вся Україна прокляла.

Годі спати, народоньку,

Повставай і борись

За справдешню свободоньку,

І за рідную мовоньку,

І Божественну вись!


Годі спати і мовчати! Таки пора вже повставати, будити, рятувати націю, як це робили незабутні патріоти нашого краю Улас Самчук, Олена Теліга, Василь Червоній, митрополит Даниїл… Саме вони надихають українців на боротьбу за вільну Україну, нерозділену, єдину, за її мову – нації основу!

І моя християнська душа також творить слово – рідне, поетичне, котре кличе бути вірними невмирущим заповітам Великого Кобзаря: «Борітеся – поборете!».

Незабутній Олександр Олесь писав: «Як довго ждали ми своєї волі слова…». А стаття 10 Конституції України навічно утвердила: «Державною мовою в Україні є українська мова». Нині в українську хату прийшли хами. Їх багато. Вони сіли за наш стіл. Вони посягнули на святая святих – нашу материнську мовоньку. Однак злочинний закон буде викинуто на смітник разом з його авторами. Це наша земля. Це наша мова. Це наша Україна-ненька.

Захистимо мову – захистимо Україну!

Любіть, плекайте материнську мову

І бороніте повсякчас,

Аби над нею  не знущались знову,

Як це було уже не раз…

Ключі пісенні журавлині

Свою не зраджують блакить:

В країні рідній – Україні! –

По-українськи треба жить.


Олесь УНДІР
Просмотров: 321 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]