Неділя

19.05.2019

23:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відвідали Міжнародний семінар у Варшаві
Студенти спеціальності «Журналістика» Національного університету «Острозька академія» відвідали Міжнародний семінар «Журналісти-активісти», який проходив у Варшаві з 2 до 12 липня. Організувала захід фундація «Нове Медіа» (м.Варшава, Польща). Саме завдяки співпраці із нею кафедри журналістики та літературознавства НаУОА стала можливою участь у семінарі наших студентів. Там здобували необхідний досвід 24 представники молодіжних редакцій Польщі, України та Білорусі.

У рамках семінару учасники змогли поспілкуватися із працівниками різних типів медіа, побували у центральному офісі видавничого центру «АGORA», за підтримки якого видається польська політична газета «Gazeta Wyborcza», відвідали центральний офіс незалежного білоруського супутникового телеканалу «Belsat», прослухали ряд лекцій про фото- та кінозйомку, зустрілися із послом Польщі у Єгипті, у минулому журналістом центрального польського радіо, Грегожем Дземідовічем та обговорили специфіку висвітлення міжнародної тематики у пресі. Важливим елементом навчальної програми стала підготовка спільної тримовної онлайн-газети (мультими), з якою можна ознайомитися на платформі http://mam.media.pl/.

– Участь у подібному проекті дала можливість порівняти досвіди українських та польських ЗМІ, краще зрозуміти особливості медіа культури країн-сусідів – учасників семінару, – розповіла координатор програми, викладач кафедри журналістики та літературознавства Вікторія Назарук. – Під час лекційних занять порушувалися актуальні питання принципів журналістської етики, способів впливу на читацьку аудиторію, можливості взаємодії різних учасників медіа сфери. Важливо, що у підсумку студенти створили власний молодіжний проект, який є спробою реалізувати теоретичні навики.

– Поїздка до Варшави по-іншому змусила подивитися на професію журналіста, ми дізналися чимало нового, зокрема, про умови, в яких працюють журналісти міжнародних ЗМІ, а також про молодіжні видання Польщі та Білорусі, – ділилася враженнями учасниця семінару, другокурсниця Юлія Мініч.

http://www.oa.edu.ua
Просмотров: 253 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]