Вівторок

23.04.2019

22:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відзначили кращих будівельників
Напередодні відзначення професійного свята будівельників, у п’ятницю, 10 серпня, у залі засідань Острозької міської ради відбулося відзначення кращих будівничих нашого міста.

Відкрив захід міський голова Олександр Шикер, який наголосив на важливості будівельної галузі для розвитку держави та міста. Привітавши присутніх у залі засідань із наближенням їх професійного свята, він побажав будівничим міста міцного здоров’я, натхнення, багато замовлень, гідної оплати праці, Божої благодаті та благословення.

За сумлінну щоденну працю на благо Острога, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову інфраструктури міста, активну громадську позицію грамотами міського голови були нагороджені: директор ТзОВ «Вежа» Григорій Аршинов, власник МПП «Трансформатор» Олександр Клімчук, директор ТОВ «Універсалбуд» В’ячеслав Драчук, майстер по ремонту та експлуатації житлового фонду ОКП «Водоканал» Валерій Барановський, директор приватного підприємства «МВМ-13» Врам Мовсісян, муляри-штукатури ОКП «Водоканал» Наталія Ярмольчук та Світлана Сазонова.

Заступник міського голови Володимир Мацун, зачитавши розпорядження про нагородження з нагоди професійного свята, також приєднався до привітань і наголосив на тому, що дякуючи праці будівельників наше місто розбудовується, проводяться поточні та капітальні ремонти, здійснюються реконструкції. Приємно і те, що люди цієї професії з розумінням ставляться до проблем міста, працюють не покладаючи рук, щоб воно ставало з кожним роком кращим і привабливішим.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 283 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]