Четвер

25.04.2019

18:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відзначили кращих працівників торгівлі
З нагоди професійного свята працівників торгівлі у кабінеті міського голови, у понеділок, 30 липня, відбулося відзначення кращих у цій галузі. Їм вручали грамоти, бажали успіхів у професійній діяльності, щастя і здоров’я, вдячних покупців.

Розпочинаючи захід перший заступник міського голови Віталій Ундір відзначив, що торгівля -  це та ланка, яка зв’язує виробництво із споживачем продукції, а також своєрідний рушій прогресу у сільському господарстві і промисловості. Від того, як працює торгівля, залежить дуже багато, перш за все, як буде донесено товар споживачу, як складеться його доля у майбутньому, а також прибутки виробників, добробут і зручності громадян, наповнюваність місцевого і державного бюджету.

Сердечно привітавши присутніх, побажавши їм здоров’я, Віталій Олександрович озвучив розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації про нагородження кращих працівників торгівлі області і вручив почесну грамоту Рівненської ОДА за значний внесок у розвиток торгівельної галузі Рівненщини, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди свята підприємцю Надії Овчинніковій. Почесну грамоту обласного управління економіки та інвестиційної політики РОДА отримала підприємець Надія Хохліч.

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Острога, новаторський підхід до справи, ефективну сумлінну працю в умовах ринку, ділові та професійні якості, грамотами Острозької міської ради були нагороджені: власник магазину «Продукти» і водночас його продавець Алла Ціось (на фото), власник кафе «Гриль» Марія Трасун, колектив торгового центру «Острозький універмаг» в особі директора Леоніда Форсюка. Нагороджені дякували за відзначення їх праці, висловлювали сподівання і на подальшу плідну співпрацю заради покращення обслуговування споживачів у місті та поліпшення умов проживання острожан.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 243 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]