П'ятниця

24.05.2019

16:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Відзначили новосілля
Одним із головних пріоритетів діяльності уп­рав­ління ДПтС України в Рівненській області на 2013 рік було визначено покращення умов несення служби особовим складом. Для приведення існуючих приміщень кримінально-виконавчої інспекції області до санітарних вимог та створення належних умов для співробітників, 16 січня відбулося урочисте відкриття в приміщенні відділу статистики на вулиці Івана Федорова, 54 Д, на І поверсі нового кабінету кримінально-виконавчої інспекції Острозького району.  

На святковому відкритті нового приміщення Острозького районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції зібралося чимало гостей, що свідчить про тісну та плідну співпрацю керівництва управління та працівників КВІ Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області з державними інституціями. Завідувач сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Рівненській області Омельчук Юрій Миколайович та начальник відділу статистики в Острозькому районі Денис Олександра Дмитрівна під оплески усіх запрошених перерізали червону стрічку. Вона побажала працівникам успіхів у роботі, кар’єрного росту на новому місці, поваги від керівництва та колег із інших підрозділів. Завідувач сектору КВІ Юрій Омельчук зауважив: "Умови, в яких працюють люди, неодмінно впливають на якість їхньої роботи, тому керівництво Державної пенітенціарної служби піклується та дбає про належні умови праці своїх підлеглих”.

Зворушені щирими словами, працівники Острозького підрозділу КВІ запевнили гостей та керівництво управління ДПтС України в Рівненській області, що і на новому місці будуть сумлінно виконувати свої службові обов’язки на благо держави.

Андрій ШТЕНЬКО,
інспектор КВІ
№4 від 26 січня 2013 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 312 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]