П'ятниця

19.04.2019

09:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вік – не перепона для крадіїв
Як свідчить статистика, жертвами злочину зазвичай стають особи похилого віку, які є більш довірливими та менш уважними. Саме цим і користуються зловмисники. Обираючи немічних старих, вони безжалісно обкрадають їх, лишаючи стареньких роздумувати над своєю довірливістю та безпечністю. Так, із початку року було вчинено 45 злочинів проти осіб похилого віку.   

Тож, аби таких злочинів було щонайменше, працівники сектору ДІМ Острозького МВ УМВС України в Рівненській області систематично проводять заходи, спрямовані на профілактику подібних злочинів.

– Насамперед, співробітники сектору дільничних інспекторів міліції тісно співпрацюють з працівниками Острозького міського територіального центру соціального обслуговуванню (надання соціальної допомоги). Разом з ними ми систематично відвідуємо осіб похилого віку та роз’яснюємо основні заходи безпеки, аби вони не стали жертвами злочинних посягань, – зазначив заступник начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області – начальник МГБ Андрій Венгерчук. – Крім того, дільничні інспектори міліції спільно із громадськими помічниками ДІМ здійснюють поквартирні та подвірні обходи, аби виявити самотніх громадян похилого віку, які потребують соціального захисту, здають під найм своє житло. Активну роботу проводимо також і з особами, які зловживають алкогольними напоями. Адже, на жаль, саме це і є однією із причин вчинення протиправних дій відносно осіб похилого віку.

Нині стан організації профілактичної та попереджувальної роботи ДІМ Острозького МВ з самотніми особами похилого віку перебуває на постійному контролі не лише у керівництва міськвідділу, але й на рівні Міністерства внутрішніх справ.

Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
№22 від 1 червня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 225 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]