Четвер

25.04.2019

01:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Виховний процес під музичний супровід
Виховання дітей – процес складний і водночас захопливо цікавий та необхідний. Усім його учасникам належить бути працьовитими та терплячими, а надто – дітям, батькам і педагогам. Адже від підтримки і взаєморозуміння, які дитина відчуває у сім’ї та у колективі, залежить її нормальний, гармонійний та різносторонній розвиток.  

Коли наші діти розпочинають свій шкільний шлях, сповнений труднощів, впевненість у тому, що її розуміють найближчі люди, до яких долучається тепер і вчитель, просто життєво важлива. Це питання зберігає свою актуальність, тому на загальнодержавному рівні нинішній навчальний рік проголошено роком взаємодії батьків та школи у виховному процесі.

Погодьтеся, що виховна година часто асоціюється з повчальними лекціями про гарні манери, успіхи, які бажають бути кращими, та труднощами, які треба подолати. Але у Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» свої методи роботи з дітьми.­

Нещодавно у цьому навчальному закладі проходила виховна година для учнів 2-А класу, організована класоводом Тетяною Віталіївною Киричук. Активним учасником заходу став вчитель Острозької музичної школи та водночас батько дитини цього класу Сергій Бережнюк. Учні підготували віршовану казку про різноманітність музичних інструментів, а дитячі малюнки, які діти підготували напередодні, тільки доповнили зміст заходу. Сергій Олександрович запросив вихованців гуртка духових інструментів НВК – старших учнів навчального закладу, кожен з яких представив увазі присутніх гру на музичних інструментах. Наймолодші гімназисти із захопленням прослухали музичне виконання Юрія Ткачука на трубі, Данила Прокопчука на скрипці, Валентина Терлецького на сопілці та Максима Крушинського на кларнеті. Із великою цікавістю діти зустріли виступ Олександра Зеленюка, який майстерно виконував твір на гітарі. На запрошення Сергія Олександровича відгукнулась його колега – Юлія Олександрівна Полонська, яка разом із Олександром Жуковським потішили присутніх грою на баяні. Гра на барабані теж сприйнялась слухацькою аудиторією з великим захопленням. Для закріплення знань про побачені та почуті музичні інструменти діти взяли активну участь у відгадуванні загадок, підбитті підсумку зустрічі.

Виховний захід, учасниками якого стали учні, вчителі та батьки другокласників, безумовно, сприятиме розширенню їх світогляду, формуванню естетичних смаків та вподобань. З впевненістю можна сказати, що мета, яку переслідували педагоги Острозького НВК, була досягнута завдяки їх спільним зусиллям, тому висловлюємо щирі слова подяки та сподіваємось на продовження такої співпраці у вихованні молодої генерації українців.

Ольга БЛИЗНЯК, член батьківського комітету 2-А класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія»
№47 від 23 листопада 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 206 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]