Середа

26.06.2019

21:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Виховує патріотів мистецтво

Напередодні Дня Збройних Сил України, у п’ятницю, 5 грудня, в приміщенні Острозького РБК відбувся благодійний концерт «Свято мужності й відваги». Під час нього звучали не тільки мелодійні українські пісні, але й збирали кошти в підтримку української армії, виступав представник влади району, вшанували загиблих в зоні АТО та Героїв «Небесної сотні». 

Присутні у залі РБК схвально зустріли виступи старшокурсників КЗ «Обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської облради, солістки Будинку культури села Плоска Ірини Лукасевич, баяніста – викладача Острозької дитячої музичної школи Назара Халанчука, солістки Наталії Гуцуляк, народного аматорського тріо «Барви» (керівник Світлана Поліщук), маленької солістки Уляночки Кошинської, народного аматорського квартету РБК «Оксамит» (керівник Віталій Хмарук), гітариста Олександра Зеленюка, вальс у виконанні пари танцюристів «Реверс», «Квік-степ» молодіжної групи цього ж хореографічного ансамблю (керівник Василь Гончарук), народного аматорського ансамблю народної музики «Вулик» з Оженина (керівник Тарас Бізюльов), соліста Андрія Дякова.

Члени ГО «Волонтери Острожчини» під час концерту зібрали 2740 гривень, причому острожани вкидали до скриньки гроші як перед самим концертом, так і по його завершенню. Самих волонтерів – а це Світлана Панченко, Галина Шишкова, Ольга Шевчук, Олег Ширяєв, Василь Шпарук, Петро Тивончук та його сім’я, Володимир Степанюк та його сім’я, Григорій Аршинов та його сім’я, «Межиріцька сотня» – щирими оплесками вітали усі присутні. Після концерту, повідомляючи нам зібрану суму, Світлана Панченко щиро дякувала організаторам заходу, всім свідомим і добрим людям за надані кошти, які підуть на потреби української армії.

Також під час концерту присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих у зоні АТО та героїв Майдану, ліцеїсти понесли квіти до могили Влада Рильського. Також було сказано, що 24-х наших земляків-військових, які повернулися додому із зони боїв і тепер перебувають на відпочинку чи лікуванні, було запрошено на цей концерт (а назвали ведучі імена двадцяти шести!): Це – Тарас Юрійович Лінник, Григорій Юрійович Черевко, Ігор Михайлович Тисячний, Сергій Павлович Стаховський, Дмитро Андрійович Івашук, Дмитро Мефодійович Мельничук, Сергій Володимирович Петрук, Олексій Валентинович Ніколайчук, Олег Леонідович Гульчук, Микола Володимирович Пшевлоцький, Володимир Анатолійович Варенюк, Микола Юрійович Семенов, Андрій Миколайович Баран, Андрій Андрійович Зайчук, Олег Юрійович Форсюк, Олександр Анатолійович Холодюк, Віктор Леонідович Поліщук, Тарас Володимирович Мудрик, Олег Вікторович Дубіцький, Володимир Петрович Шатанов, Мирослав Миколайович Прокоп’юк, Валерій Степанович Ткачук, Олександр Анатолійович Плисюк, Сергій Олексійович Грицюк, Віталій Валентинович Олішевський, Володимир Францович Осташевський. На жаль, на сцену не викликали, чи бодай у залі не вручили живих квітів тим, хто захищав нас на Сході, ризикуючи життям та своїм здоров’ям.

Виступив і голова Острозької РДА Юрій Олексійчук. Він тепло і сердечно привітав усіх захисників Вітчизни, але, зокрема, наголосив, що на Сході країни вже давно йде не АТО, а справжня війна. І ми всі маємо докласти усіх зусиль, аби вона чим швидше припинилася. Дійсно, це ой як нині необхідно!

Благодійницький захід був гарно підготовлений, викликав багато переживань та емоцій у присутніх. Показав силу мистецтва, яке, як свідчить напис над сценою РБК, належить саме народу.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№51 від 13 грудня 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 603 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]