Субота

20.04.2019

19:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Виконуючи почесну місію
На виконання в регіонах завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення, незалежно від місця їх проживання, та під егідою розвитку профспілкових організацій освітян 11 вересня 2013 року в Рівному пройшла розширена нарада обласної організації профспілки освітян Рівненщини.  

Завданням, що виносились на нараду, передувало якісно нове бачення Глави держави умов життя населення незалежно від місця проживання та забезпечення їх належними умовами праці та відпочинку. На що власне і звернена увага профспілкових організацій.

На нараду були запрошені начальник обласного управління освіти і науки Григорій Таргонський, голова Рівненської обласної організації профспілок освітян Юрій Кравець, працівники управління освіти і науки, Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти та голови районних (міських) організацій профспілки освітян Рівненщини. В ході наради зроблено ґрунтовний аналіз роботи організацій профспілок за минулий рік, окреслено перспективи розвитку на новий 2013-2014 навчальний рік, прийнято до уваги зауваження і побажання та прийнято колегіальне рішення щодо подальшої роботи.

Поспілкувавшись після наради з головою райміської організації профспілки освітян Острога Юрієм Марунченком, з’ясували, що за минулий рік силами райміської профспілкової організації освітян Острога було оздоровлено: одного педагогічного працівника (Трускавецький курорт «Нафтуся–Прикарпаття») та п’ять дітей вчителів міста (дитячі оздоровчі табори «Агатівка» та «Електронік»).

Насамкінець, хочеться побажати керівникам та очільникам всіх рівнів та напрямків підтримувати прагнення населення, заохочувати його працю та відпочинок, виконуючи високу місію оберігати та всіляко захищати рядового працівника, так як це передбачено новими соціальними прагненнями Президента України Віктора Януковича, та так, як це робить райміська організація профспілки освітян Острога на чолі з Юрієм Михайловичем.

Сергій Амбразюк
№38 від 21 вересня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 193 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]