Середа

24.04.2019

19:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Випадок на виставці
Влаштування, оформлення, відкриття художніх виставок – неабияка праця. Часто навіть пов’язана з… ризиком для здоров’я, можливо, навіть,  і – життя. Пригадую, як багато років тому облаштовували в нетішинському «Арт-Пласті» показ творів нашої знаменитої землячки Лідії Спаської. яка, нагадаю, прожила аж 90 літ! Усі  причетні до цієї події були за те, аби серед інших робіт був представлений і портрет відомого в свій час діда-цілителя з Вельбівного. Усі, крім… головного художника цього закладу. «Та це ж магія, ворожбитцтво, чаклунство, чари, взагалі темна сила…».   

І ось майже все закінчено. Розвішені  прекрасні зображення квітів (які їй надзвичайно вдавалися), зображення знайомих та рідних художниці. Лишилось одне-єдине «порожнє» місце на стіні. І серед усіх полотен Лідії Іванівни лише згаданий портрет міг бути туди поміщений: і за розміром, і за колоритом, і за зображеним поворотом голови, і за формою рамки. Лише він! Нарешті і головний художник здався: «Ну добре, вішаємо…», сказав спересердя. Але от біда – на рамці немає «вушка», аби прикріпити роботу до стіни. Потрібно його зробити.

Валерій прямує до підсобки, аби забити у рамку цвях. По хвилі, як він туди зайшов, звідти лунає зойк, художник виходить… із закривавленим пальцем. «Я ж казав, що це – нечиста сила!».

Олександр ВАСИЛЕНКО
Просмотров: 207 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]