Четвер

25.04.2019

01:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вирішували різноманітні питання
У вівторок, 17 грудня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Було розглянуто 12 різноманітних питань порядку денного, які стосувалися комунальної, соціальної та обслуговуючої сфер, а також роботи міськвиконкому, заслуховували звіти, затверджували документи та ін.  

Порядок денний засідання виконкому Острозької міськради друкувався у нашій газеті в №51. Додатково начальник служби в справах дітей Галина Ковальчук запропонувала включити до порядку денного розгляд ще 5 заяв, які стосувалися неповнолітніх мешканців міста, зокрема про визначення способу участі у вихованні та спілкуванні батька з малолітньою дочкою, про звільнення від обов’язків піклувальника щодо неповнолітньої, призначення піклувальником щодо дитини, про виведення неповнолітньої з дитячого будинку сімейного типу, надання дозволу про відчуження будинку з надвірними будівлями та земельною ділянкою та ін. А керуючий справами виконкому міськради Леонід Сніщук запропонував питання щодо затвердження графіку проведення медичних оглядів працівниками підприємств, зайнятих на будівництві та зі шкідливими умовами праці.

Члени виконкому Острозької міської ради після представлення питань заступниками голови міської ради, начальниками, працівниками відділів та управлінь виконкому, уточнень, запитань та відповідей на них прийняли відповідні рішення по всіх питаннях порядку денного. Також було розглянуто заяви мешканців міста та підприємств, установ та організацій. Вони стосувалися надання дозволів та ін.

Іван ГЛУШМАН
№52 від 21 грудня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 189 | Добавил: Zamkova | Теги: Острог, Іван Глушман, Замкова гора, міська рада | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]