П'ятниця

26.04.2019

17:35

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вірять у себе – дивують успіхами
Міжнародний день інвалідів не назвеш святом. Скоріше це час, коли люди з обмеженими можливостями мають змогу привернути до себе увагу суспільства, поспілкуватися між собою і навіть позмагатися.   

Традиційно, напередодні Міжнародного дня інвалідів, люди з вадами здоров’я нашого міста, а дехто і з району та сусіднього Нетішина, збираються у фізкультурно-спортивному клубі «Повір у себе». Так було і в неділю 2 грудня. Голова клубу Дмитро Волянюк з однодумцями організували змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки. І присвятили їх двом дням – Збройних сил України і Міжнародному дню інвалідів. Так, що можна з упевненістю сказати, що учасники змагань одним пострілом вцілили аж у двох зайців. Велику допомогу людям з обмеженими фізичними можливостями надали працівники Острозького спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України, які допомагали інвалідам діставатися до місця змагань, спільно із відділом з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради організували змагання, урочисту частину та дружнє спілкування у колі друзів. А боролися між собою поряд із людьми середнього віку, представники старшого покоління і діти, природно, що чоловіки, але не обійшлося і без жінок.

Урочисту церемонію нагородження відкрив Дмитро Волянюк. Він привітав усіх із наближенням свята Збройних сил України та 17-річчям діяльності клубу, який став другим домом для багатьох інвалідів, сердечно побажав усім здоров’я, нев’янучого ентузіазму, підтримки з боку рідних та держави, натхнення у боротьбі із недугами. Дмитро Олександрович нагадав, як працював клуб впродовж всього цього часу, яких значних успіхів досягали його члени у різноманітних змаганнях.

Підсумки змагань підбив головний суддя Павло Форсюк. Голова ФСКІ «Повір у себе» та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Волянюк за перемогу вручили медаль та диплом Сергію Якушенко, який «вибив» 36 очок із 50 можливих. Друге місце посів Юрій Матвійчук з Вельбівного (11), а третє – ще один представник нашого міста Ігор Ковальчук (10). Грамотами відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради були нагороджені постійні учасники міських, обласних і республіканських змагань серед інвалідів, активні учасники клубу Юрій Білошкурник, Костянтин Мельник та Андрій Приймак.

Після фотографування на пам’ять, учасники змагань та запрошені члени клубу (сліпі), під час дружнього обіду ще довго спілкувалися, жартували, пригадували цікаві миті свого життя, говорили, що не так важливі нагороди і перемоги, як сама участь у змаганнях і спілкування. Це дуже допомагає інвалідам повірити в себе. Без сумніву, захід вдався. На власні очі бачив, як поверталися додому люди з хорошим настроєм, вірою у те, що вони потрібні суспільству, переконанням, що своїми титанічними зусиллями можуть прославляти наше місто, область…

Віктор ХЛУС
Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 280 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]