Четвер

25.04.2019

01:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Висловилися за підписання угоди з ЄС
Вже друга цього місяця позачергова, 44 сесія Острозької міської ради 6 скликання, відбулася у вівторок, 26 листопада. І хоч чергова мала відбутися у п’ятницю, але питання, ініційоване групою депутатів міської ради, не могло чекати.  

Відкриваючи засідання, міський голова Олександр Шикер повідомив, що присутні 23 депутати із 30 і кворум для роботи є. Говорячи про необхідність скликання сесії, Олександр Федорович зазначив, що її скликано у зв’язку із ситуацією, яка склалася в Україні щодо припинення процесу підготовки до укладання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Спершу депутати одноголосно проголосували про внесення до порядку денного питання «Про звернення депутатів Острозької міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо ситуації навколо підписання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом».

Депутат Олександр Корнійчук (ВО «Батьківщина») повідомив, що фракції ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» в Острозькій міській раді ініціювали скликання сесії, аби висловити свою позицію з приводу тих подій, які відбуваються в державі після відмови від підписання угоди про асоціацію України з ЄС. Депутат Юрій Олексійчук (ВО «Свобода») зачитав проект звернення.

У процесі обговорення запропонованого проекту виступали: Лариса Бащук та Наталія Ковальчук (Партія регіонів, говорили про необхідність виключення останнього пункту звернення), Ігор Кузьменко (ВО «Батьківщина»), Юрій Ягодка і Василь Самолюк (Наша Україна), Юрій Олексійчук, який пропонував внести зміни і доповнення до проекту, Сергій Іщук (Сильна Україна), пропонував і аргументував потребу не виключати останній абзац із звернення); голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку Василь Миронюк (ВО «Батьківщина») запропонував поставити звернення з внесеними поправками на голосування. Підтримав звернення (друкується нижче) 21 депутат і лише 2 були проти.

У заключній частині роботи позачергової 44 сесії Острозької міської ради міський голова запропонував депутатам допомогти в організації та взяти участь в 11 турнірі з шахів пам’яті Йосипа Аршинова, який цього року є заключним етапом Кубка області. Депутат Лариса Бащук подякувала усім за співчуття їй і родині з приводу смерті чоловіка. На цьому сесія завершила свою роботу. У п’ятницю відбулася 45 сесія. Детальніше про неї у наступному номері нашої газети.  

Іван ГЛУШМАН
Звернення депутатів Острозької міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України

Ми, депутати Острозької міської ради, представляючи інтереси громади міста Острога, висловлюємо категоричне невдоволення рішенням, прийнятим Кабінетом Міністрів України 21 листопада 2013 року, про призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Це рішення було прийнято всупереч волі Народу України, що прагне бути в сім’ї європейських народів, та з кричущим порушенням чинного законодавства та Конституції України, що передбачає інтеграцію України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі.

У такому рішенні вбачаємо намагання влади розвернути інтеграційні процеси та прагнення Української Держави в повністю протилежному напрямку під тиском Російської Федерації, що є свідченням нехтування вищими посадовими особами прав і свобод Українського Народу, а також їхньої повної неспроможності відстоювати його інтереси. Вважаємо такі дії української влади загрозою національним інтересам України з ознаками державної зради.

Ситуація, що склалась у результаті згаданих дій, є вкрай напруженою і загрожує втратою державного суверенітету України.

Враховуючи вищевикладене, з метою недопущення втягнення України в зону інтересів Російської Федерації задля створення новітнього Радянського Союзу, висловлюючи бажання громади жити в незалежній, суверенній, правовій державі Україна в європейській сім’ї, забезпечуючи виконання власних повноважень та зобов’язань перед громадою міста, ми, депутати Острозької міської ради, вимагаємо скасувати рішення про призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і вжити всіх необхідних заходів для успішного підписання Угоди на самміті «Східного партнерства», що проходитиме 28-29 листопада 2013 року у Вільнюсі.

У разі непідписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, вимагаємо від Президента відправити Кабінет Міністрів України у відставку.

Схвалено рішенням міської ради від 26 листопада 2013 року № 533.
№48 від 30 листопада 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 226 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]