П'ятниця

26.04.2019

16:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Висловилися за вступ до ЄС
У понеділок, 25 листопада, в приміщенні залу засідань Острозької міської ради відбувся круглий стіл «ЄС чи Митний союз – переваги для України». Під час дискусії обговорювалися умови перебування нашої країни в Європейському і Митному союзах. На завершення засідання було прийнято відповідну резолюцію.  

Учасниками круглого столу були студенти економічного факультету Національного університету  «Острозька академія», а також представники міських та районних осередків політичних партій, представники громадських організацій міста і району, журналісти місцевих ЗМІ, депутати Острозької міської ради, перший заступник міського голови Віталій Ундір, секретар міської ради Микола Добровольський, доктор юридичних наук, професор НаУОА Віталій Ковальчук, кандидат історичних наук Анатолій Снігур, гість із Польщі – кандидат юридичних наук, прокурор міста Гданськ Ян Стручинський та ін.

Під час круглого столу виступили студенти, які говорили про умови, переваги, недоліки вступу України в Європейський і Митний союзи. Впродовж засідання учасники задавали питання виступаючим, жваво обговорювали історичні, соціальні, культурні, військові та економічні аспекти співпраці нашої країни з Росією, Польщею та іншими європейськими країнами, а також ЄС та МС.

Після майже двох годин роботи присутні одноголосно проголосували за прийняття резолюції круглого столу. У ній, зокрема, зазначається, що його учасники засвідчують свою свідому підтримку європейського курсу України і розуміють важливість для неї підписання угоди про асоціацію. Політичний курс, який наблизить Україну до членства у ЄС, є єдиноможливим для реалізації нашою державою свого потенціалу.

Іван МОЧЕРНЯК

№48 від 30 листопада 2013 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 300 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]