Вівторок

23.04.2019

05:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Вітання, нагороди і… нове приміщення
Працівники Острозького міськвідділу (з обслуговуванням м. Острог та Острозького району) УМВС України в Рівненській області, ветерани органів внутрішніх справ (ОВС) 20 грудня відзначали своє професійне свято. В приміщенні актової зали Острозької дитячої музичної школи на адресу правоохоронців звучали щирі вітання, побажання, слова вдячності за роботу і відвагу, а кращим вручали нагороди та подарунки. А ще було оголошено про неабиякий подарунок всьому колективу…  

Розпочав святковий захід очільник острозької міліції, підполковник Валерій Самчук. У своєму вступному слові він відзначив, що сьогоднішні працівники органів внутрішніх справ, ветерани, гості зібрались, аби відзначити своє професійне свято та 22-річницю міліції України. Він привітав колектив та гостей, подякував за співпрацю органам місцевого самоврядування, колегам-правоохоронцям і запропонував передивитися невеличкий фільм про роботу міліції. Він виявився жартівливим, складеним зі світлин, зроблених у різні часи і за різних обставин. При його перегляді в залі панувала весела обстановка (на верхньому фото), а після закінчення презентації присутні аплодували молодому колективу творчої групи.

У своєму вітальному слові Острозький міський голова Олександр Шикер зазначив, що йому приємно вітати із професійним святом своїх колишніх колег. Із багатьма він добре знайомий, служив з ними. Він дякував тим людям, які навчали його, у перші роки роботи допомагали опановувати спеціальність, підтримували, зокрема – нині пенсіонерам ОВС Юрію Дячуку, Анатолію Кордишу, Ананію Ковальчуку та іншим. Подякувавши керівництву за підтримку, порозуміння міський голова зазначив, що як би там не було, сьогодні, коли трапляється біда, нещастя, то люди дуже часто звертаються саме до міліції за допомогою. Це є свідченням довіри людей і високої професійності правоохоронців. На завершення Олександр Федорович побажав міцного здоров’я, благополуччя, Божої ласки і благословення правоохоронцям, щоб їх завжди вдома чекав надійний тил, щоб завжди поверталися зі служби живими, здоровими і в хорошому настрої. Вручив грамоти і подяки групі правоохоронців.

Із професійним святом міліціонерів також вітав перший заступник голови Острозької райдержадміністрації Анатолій Лисий, заступник голови Острозької райради Надія Дем’янчук, Острозький міжрайонний прокурор Любов Ковальчук, голова районної ради ветеранів Острозького району Василь Захарчук, голова ради ветеранів органів внутрішніх справ (ОВС) Ананій Ковальчук, колишні багаторічні керівники Острозької міліції Юрій Дячук та Микола Бондарчук (нині керівник агентства «Захист»). Вони дякувала сьогоднішньому колективу Острозького МВ УМВС за роботу, говорили про важливість їх служби, бажали всіляких гараздів, зокрема, дослужитися комусь до генеральського звання, добрим словом згадували ветеранів острозької міліції (Михайла Рибачука, Олександра Нікітюка, Анатолія Кордиша, Леоніда Сніщука, Петра Петрука, Антона Безимського, Юрія Дубінчука та ін.), вручали їм подарунки.

За професійну майстерність, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у забезпечення правопорядку і законності та з нагоди професійного свята грамотами міської ради були нагороджені Валерій Самчук, Віктор Степанюк, Віталій Юрченко (на святі було оголошено про нагородження його подякою міністра внутрішніх справ України), а подяками міськради – Яна Цабан (на нижньому фото) та В'ячеслав Дем’янчук. Грамоти РДА вручені Сергію Кравченко, Тетяні Колоді, Тарасові Шевчуку, райради – Віталію Супрунюку, Сергію Боросюку. Подарунок (іменний годинник) від голови райради отримав Олег Ситарчук.

В порядку заохочення було оголошено наказ про присвоєння чергових спеціальних звань, вручено медалі МВС «20 років сумлінної служби», «15 років сумлінної служби» та «10 років сумлінної служби». Начальник міськвідділу УМВС Валерій Самчук за активну участь в наданні практичної допомоги під час забезпечення охорони громадського порядку, вагомий особистий внесок в боротьбу зі злочинністю та з нагоди відзначення Дня міліції грамотами міськвідділу нагородив керівника агентства «Захист» Миколу Бондарчука та групу його співробітників, Юрія Дячука, Олександра Василюка.

 Особливий подарунок острозькій міліції зробили військові. Разом із святковими вітаннями вони повідомили, що вирішено питання про передачу приміщення райвійськкомату правоохоронцям. Тож незабаром правоохоронці нашого краю справлятимуть новосілля і працюватимуть у просторому і кращому приміщенні.

Іван ГЛУШМАН
№53 від 28 грудня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 887 | Добавил: Zamkova | Теги: Острог, міліція, Іван Глушман, Нагороди, Замкова гора, Валерій Самчук, День міліції | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]